Час роботи: з 9:00 до 20:00 (пн - сб)
Київ, Поділ, вул. Щекавицька 9а +380 67 61-46-45-2
NoveTilo
Медичний камуфляж в Києві: ефективне рішення косметичних проблем

Медичний камуфляж: дермопігментація дефектів шкіри

І хоча сучасна косметологія далеко просунулася в питаннях позбавлення від естетичних дефектів шкіри (рубців, стрий, вітіліго, деформованих ареол), але в повному обсязі ліквідувати їх вдається не завжди. Стандартні косметологічні процедури часто допомагають лише згладити і поліпшити зовнішній вигляд шкірного покриву, але не відновити колір патологічно зміненої поверхні. Естетичний медичний камуфляж - це єдиний на сьогоднішній день спосіб зробити шкірні дефекти максимально непомітними для очей оточуючих.

Результати:

 • Довготривале маскування дефекту
 • Позбавлення від комплексів
 • Економія на тонуючих косметичних засобах

Зіткнулися з появою пігментованих ділянок на обличчі або тілі після перенесеної травми, хірургічного втручання, екстремального схуднення або вагітності? Приховати неестетичного вигляду дефекти шкіри допоможе процедура естетичного медичного камуфляжу в клініці «Nove Tilo» в Києві.

МЕДИЧНИЙ КАМУФЛЯЖ: ПОДРОБИЦІ

Медичний камуфляж (медичний татуаж) - це спосіб дермопігментаціі, що дозволяє на тривалий термін замаскувати колірні дефекти шкірного покриву, спровоковані порушенням пігментації, стрибками ваги, хірургічним втручанням або травмами. Процес схожий на процедуру перманентного макіяжу, бо теж полягає в ін'єкційному введенні апаратом для пігментації кольорового барвника в верхні шари дерми. Для цього створюється мікс з камуфляжних пігментів, які максимально відповідають відтінку шкіри клієнта (якщо це рубці, стрії, вітіліго) або кольору ареол.

Сеанси медичного камуфляжу проводять на незасмаглій шкірі, щоб не помилитися з підбором відтінку пігменту. Тому бажано запланувати процедуру на прохолодну пору року - ранню весну, осінь або зіму.

Камуфляж патологічних ділянок - це не одна процедура, а цілий трудомісткий процес, що складається з декількох сеансів (2-4 з інтервалом в 1,5 місяці). Їх кількість визначається індивідуально і залежить від площі пошкодження, складності поставленого перед фахівцем завдання і особливостей організму пацієнта. Колірна корекція безболісна, так як виконується під дією місцевих анестетиків, атравматична і не вимагає складного пост процедурного догляду. Оцінити результат можна буде після того, як зійдуть скоринки (через 3 тижні). Мікропігментування тривається 3-5 років, по закінченню цього терміну медичний камуфляж рекомендується оновити.

В клініці «Nove Tilo» процедура медичного камуфляжу проводиться фахівцем високого рівня на сучасному німецькому обладнанні.

Показання до процедури:

 • нормотрофічні рубці різної етіології;
 • дефект ареол або повна їх відсутність;
 • вітіліго;
 • стрії (розтяжки);
 • алопеція і тріхопігментація;
 • заяча губа.

Протипоказання до процедури:

 • незагоєні (до 1 року) атрофічні і гіпертрофічні рубці;
 • пошкодження і запалення оброблюваної поверхні;
 • вагітність, вірусні захворювання, загострення хронічних;
 • хвороби крові, схильність до утворення келоїдних рубців;
 • епілепсія, бронхіальна астма, серцево-судинні патології, некомпенсований цукровий діабет і т.п.

 

Консультація фахівця

Перед початком процедури рекомендується відвідати клініку для індивідуальної консультації, де відбудеться знайомство з фахівцем. Ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання щодо процедури медичного камуфлювання і відновлення після неї.

КАМУФЛЯЖ ТА ВІДНОВЛЕННЯ АРЕОЛ

Сліди, що залишились на грудях після проведення аугментаціонної і редукційної мамопластики (хірургічне збільшення і зменшення молочних залоз) часто заважають жінкам в повній мірі насолодитися бажаним результатом, так як колір рубцової тканини відрізняється від відтінку шкіри поруч. В цьому випадку шрами камуфлюють в колір шкіри навколо, роблячи їх абсолютно непомітними.

А ось після мастектомії (хірургічного видалення молочних залоз) часто зберегти ареоли не представляється можливим. Для жінок, які перенесли рак молочної залози це спричиняє великий психологічний дискомфорт, їм важко дивитися на своє відображення в дзеркалі. Наша мета - відтворити ареоли в тому вигляді, в якому вони були до операції, щоб повернути пацієнткам любов до свого тіла і бажання жити, насолоджуючись кожним моментом.Якщо в домашньому архіві пацієнтки є фото ареол до операції - його можна принести для роботи.

У разі, коли немає тільки однієї ареоли, друга відтворюється ідентично до існуючої - так, щоб розмір, колір і форма абсолютно збігалися.

Дермопігментування ареол (повне або часткове) рекомендовано проводити через 1.5 - 2 роки після операції.

ТАТУАЖ РУБЦІВ

Рубці, що зилишились внаслідок різних травм і оперативних втручань, часто заважають комфортному життю. Особливо це стосується жіночої статі, адже шрами прикрашають чоловіка, але не личать милій дівчині. Такий недолік завжди хочеться прикрити одягом чи замаскувати косметикою. Але такі методи вимушена і тимчасова міра, а ось реально дієвий метод - це мікропігментування (татуаж). Використовуючи пігменти-камуфляжі рубець можна зробити непомітним на багато років.

Після першого сеансу медичного камуфляжу рубець все одно буде світлим, так як змінена шкіра відрізняється від здорової. Інтенсивність кольору почне проявлятися на наступних корекціях і в підсумку досягається бажаний відтінок.

Пігментувати можна виключно зрілі нормотрофічні(в рівень з шкірою) рубці.

ТАТУАЖ РОЗТЯЖОК

Стрії (розтяжки) - поширений дефект шкіри, що виникає через розрив колагенових волокон на тілі. На виникнення шкірних розтягувань впливають такі процеси: вагітність, різкі стрибки ваги, має місце і спадковий фактор. Такі проблеми зі шкірою частіше спостерігається у жіночої статі, а слабкими місцями, більш схильними до подібного роду пошкоджень є груди, живіт, стегна і сідниці. Безумовно наявність на тілі розтяжок, викликає бажання від них позбутися. Одним з ефективних способів боротьби з таким дефектом є медичний татуаж.

За кольором і структурою стрії значно відрізняються від здорової шкіри, тому головна мета майстра медичного камуфляжу - ідеальне маскування, що оберігає від сторонніх поглядів.

Подробиці та ціни

Нижче ви дізнаєтесь всю необхідну информацію про процедуру медичного камуфляжа в клініці "Nove Tilo" в Києві.

Подробиці

Час процедури – від 40 хвилин до 2-х годин

Знеболювання місцеве

Реабілітація – 5-7 днів

Естетичний медичний камуфляж: ціни

Процедура

USD

 • USD
 • ГРН
 • EUR
Татуаж ареол (одна ареола)
 від 85 у.о.
Корекція татуажу ареол через 1,5 місяця (одна ареола)
від 55 у.о.
Відновлення ЗD ареол після мастектомії (одна ареола) від 107 у.о.
Корекція відновлення ЗD ареол після мастектомії через 1,5 месяця (одна ареола) від 55 у.о.
Татуаж якорного рубця після маммопластики (один рубець) від 50 у.о.
Корекція татуажу якорного рубця після маммопластики через 1,5 місяця (один рубець) від 75 у.о.
Татуаж розтяжок (ділянка 15 x 15 см) від 75 у.о.
Корекція татуажу розтяжок через 1,5 місяця (ділянка 15 x 15 см) від 50 у.о.
Татуаж плям вітіліго (ділянка 10 x 10 см) від 107 у.о.
Корекція татуажу плям вітіліго через 1,5 місяця (ділянка 10 x 10 см) від 75 у.о.
Татуаж заячої губи (перманентний татуаж губ + татуаж рубця) від 125 у.о.
Корекція татуажу заячої губи через 1,5 місяця (перманентний татуаж губ + татуаж рубця) від 90 у.о.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Доброго дня. Щиро дякую клініці Nove tilo. Найкраща, найновітніша клініка з висококваліфікованими... Читать весь отзыв

Анна

От всей души выражаю благодарность за профессионализм, сердечную теплоту, за бескорыстный и благородный... Читать весь отзыв

Наталья Козаева

Хочу выразить благодарность клинике Nove Tilo, а особенно доктору с золотыми руками и очень внимательным... Читать весь отзыв

Tanyusha Kyxar

Если бы можно было поставить больше 5ти звёзд, они были бы ваши.☺️
Очень долго решалась на отопластику,... Читать весь отзыв

Marianna Golovchak

Спасибо Олегу Васильевичу и всему персоналу клиники NoveTilo за чуткое отношение и замечательно проведенную... Читать весь отзыв

Ольга Гапчинская

Постараюсь вкратце, т.к. словами сложно выразить мою благодарность! До сих пор не верится, но со мной... Читать весь отзыв

Nataliya Letyuka

Мой отзыв будет длинным)
Моё знакомство с клиникой "Nove tilo" и хирургом Ющенко Виктором Николаевичем... Читать весь отзыв

Ольга Барская

Ну, что сказать... очень рада, что в нашей стране есть хирурги такого высокого уровня, как Олег Васильевич... Читать весь отзыв

Лана Овчаренко

Спешу оставить отзыв о клинике “Nove Tilo”.
Прошёл месяц после моей ринопластики носа. Случай был не их... Читать весь отзыв

Эмма Слива

Замечательная Клиника, чистая, новая, уютная, отличный персонал, все дружелюбные, это первое, что нужно... Читать весь отзыв

Kate mail

Хочу выразить свою благодарность и своё восхищение Тимофей Олегу Васильевичу и всему коллективу клиники... Читать весь отзыв

Людмила Д.

Я целенаправлено шла к Хорина Анна Леонидовна, исключительно по одной причине, я могу доверить себя только... Читать весь отзыв

Киев Инвидиауомо

В прошлом году делала подтяжку лица. Естественно нужна глубокая подтяжка СМАС затрагивающая мышцы - иначе... Читать весь отзыв

Марина

Наші контакти

Адреса:

Київ, Поділ, вул.Щекавицька 9а

Графік роботи:

пн-сб 9:00 - 20:00

Зв'яжіться з допомогою месенджерів:

Наші контакти

© 2016 - 2022 Nove Tilo клініка пластичної хірургії, лор хірургії та естетичної медицини в Києві, Україна. Всі права захищені.

Записатися на прийом
click fraud detection