Міні підтяжка обличчя в Києві: міні-фейсліфтінг, ліфтинг обличчя ціна

Міні - фейсліфтинг, підтяжка обличчя методами S-lifting, MACS-lifting.

Якщо Ви почали помічати появу старіння шкіри обличчя, не потрібно одразу ж звертатись до складної хірургічної операції з фейсліфтингу. Достатньо мінімальної корекції за допомогою міні - підтяжки обличчя.

Міні - фейсліфтинг - операція, яка дозволить омолодити обличчя, повернути йому чіткі обриси без неприємної і тривалої реабілітації. В клініці «Nove Tilo» в Києві досвідчені пластичні хірурги часто і з професійною точністю проводять операції з міні - підтяжки обличчя. Варто одразу ж сказати, що цей метод підходить не всім.

Початкові ознаки вікового старіння шкіри обличчя почали Вас турбувати і відбирати красу? Запишіться до нас на індивідуальну консультацію, і ми допоможемо Вам зупинити час…

Результати

 • Корекція овалу обличчя
 • Омолодження на 8-10 лет
 • Розгладження мімічних зморшок
 • Підтяжка нижньої третини обличчя

Подробиці про міні - фейсліфтинг

Що таке міні - фейсліфтинг?

Це вид пластичної операції з підтяжки обличчя, котра передбачає частковий ліфтинг шкіри обличчя та шиї.

Головна її відмінність від класичної підтяжки обличчя в значно менших хірургічних розрізах, що виконуються для підтягування окремих ділянок обличчя з віковими змінами шкіри.

Ця процедура ефективна для ліфтингу середньої третини обличчя, корекції овалу, підтяжки обвислих повік і зміни носогубних складок, проте для підтяжки лоба і підборіддя міні - фейсліфтинг не використовується.

Методи міні-підтяжки обличчя

Існує безліч схожих між собою авторських модифікацій міні-підтяжки обличчя, але всі вони засновані на базових техніках S-lift та MACS-lift.

S - ліфтинг (короткорубцевий ліфтинг) – метод класичного міні - фейсліфтингу, при якому розрізи роблять максимально короткими. Свою назву техніка отримала завдяки розрізу в формі букви «S». Не дивлячись на це, результат ліфтингу значний і довготривалий (до 10 років). Операція малотравматична, тому і ускладнення можуть виникнути мінімальні. Рубці загоюються швидко і стають непомітними. S-ліфтинг чудово допомагає при наявності виражених носогубних складок, птозу і т. д.

MACS ліфтинг – пластична операція, в ході якої видаляються надлишки шкіри і проводиться підтяжка глибоких структур обличчя (SMAS – шарів), проте, на відміну від традиційної підтяжки обличчя, розріз робиться менших розмірів. Це дозволяє скоротити реабілітаційний період і зменшує больові відчуття під час нього. Надріз під час операції виконується не за вухом, а в передній частині голови і до лінії росту волосся. Найчастіше ефект проявляється одразу і покращується протягом 2-3 місяців разом зі станом шкіри. Результат від такого виду міні-підтяжки тримається до 10 лет.

Підшкірна міні - підтяжка – це вид пластичної операції, який, на відміну від SMAS-техніки, не задіює глибоких шарів обличчя, тому ефект триває недовго (менше 5 лет). Ризик зачепити лицевий нерв під час цієї процедури найнижчий. Розрізи при підшкірній підтяжці виконуються за вухами, перед ними, а також в ділянці скронь. Процедуру частіше всього проводять під місцевою анестезією. Підшкірний ліфтинг підходить для пацієнтів з незначними віковими змінами обличчя.

Міні - підтяжка «вихідного дня». Назва вказує на легкість проведення процедури, проте це не віднімає її ефективності. Під час операції видаляються жирові відкладення на обличчі через розрізи в ділянці підборіддя. Її можна вдало поєднати з підтяжкою шиї, лазерним шліфуванням або ментопластикою (ендопротезування підборіддя). Застосування лазеру під час процедури – це, скоріше, виняток, оскільки існує ймовірність некрозу тканин обличчя після лазерного опромінення. Реабілітаційний період підтяжки «Вихідного дня» складає всього кілька днів.

Cheek -lift - техніка, яка застосовується для омолодження шкіри під очима, щік і носогубних складок. Під час операції з Cheek-ліфтингу виконуються невеликі розрізи під нижніми повіками (подібно до блефаропластики), через які тканини підтягуються вгору.

Нитковий ліфтинг – один з малоінвазивних методів омолодження шкіри обличчя, який за короткий термін приносить відчутний результат.

Техніка процедури полягає в тому, що фахівець через проколи в волосяній частині голови протягує спеціальні косметичні нитки, тим самим формуючи каркас, який фіксує шкіру обличчя в потрібному положенні. Також існують різновиди ниткового ліфтингу, при якому нитки з часом розсмоктуються. Детальніше про процедуру читайте у відповідному розділі.

Минифейслифтинг

Переваги міні-підтяжки обличчя

Порівняно з класичним ліфтингом, міні-підтяжка обличчя має ряд плюсів і беззаперечних переваг:

 • при мінімальному доступі виконується максимально ефективна підтяжка провислих тканин нижньої щелепи і щік;
 • мала інвазивність втручання дозволяє хірургу виконати підтяжку за короткий проміжок часу, використовуючи щадну місцеву анестезію з м’якою внутрішньою седацією;
 • короткорубцевий метод, який не заходить за лінію росту волосся зверху і за вушну раковину внизу, мінімізує можливість таких ускладнень, як крайовий некроз рани, порушення чутливості, тривалий больовий синдром, локальне облисіння, виникнення обширних гіпертрофічних рубців, якщо це не залежить від функціонального стану шкіри самого пацієнта;
 • ділянка відшаровування шкіри при цьому виді ліфтингу значно менша і займає лише невелику частину щоки. Через це значно менше страждає кровопостачання і живлення шкіри, тому післяопераційні набряки і синці менш виражені, швидше зникають;
 • малоінвазивна підтяжка дозволяє швидко відновитись, тому користується попитом у людей, які цінують свій час.

Преимущества мини-подтяжки лица

Медичні показання і протипоказання до міні-підтяжки обличчя

Як і будь – яке хірургічне втручання, міні-підтяжка обличчя має ряд показань і протипоказань до виконання.

Показання до міні - фейсліфтингу

Основними сигналами про необхідність проведення міні-підтяжки обличчя є такі ознаки старіння:

 • порушення контуру овалу обличчя;
 • втрата чіткості лінії нижньої щелепи;
 • мімічні зморшки легкого степеню;
 • опущення м’яких тканин в нижній зоні і середній третині обличчя;
 • зниження тургору тканин обличчя і шиї;
 • опущення кутиків рота і утворення глибоких носогубних складок.

Протипоказання до міні - фейсліфтингу

Міні - фейсліфтинг не рекомендується при:

 • високому артеріальному тиску;
 • цукровому діабеті;
 • захворювання видільної системи;
 • серцево - судинних хворобах;
 • порушення коагуляції крові;
 • інфекційних захворюваннях;
 • онкології;
 • схильність до появи келоїдних рубців.

 

Індивідуальна консультація в нашій клініці: дізнайтесь, яким може стати Ваше обличчя без зморшок!

Якщо Ви помітили ознаки старіння шкіри, то завдяки консультації спеціаліста клініки «Nove Tilo» зможете дізнаєтесь, як безпечно і ефективно сповільнити вікові зміни шкіри і всього обличчя за допомогою міні - фейсліфтингу або інших методів.

Кому рекомендована процедура міні - фейсліфтинг?

Міні - фейсліфтинг рекомендований тим людям, які ще не потребують класичної підтяжки тканин, але їх легка корекція уже необхідна.

Хорошими кандидатами для малоінвазивного втручання стануть пацієнти с помірною в’ялістю шкіри, незначним опущенням підборіддя і помірно вираженим птозом щік (бульдожки). а також тим, хто хоче збільшити тривалість результату проведеної в минулому підтяжки обличчя.

Найбільш оптимальний вік для виконання операції - 38 - 55 років.

Додаткові процедури

При необхідності комплексного омолодження обличчя, спеціалісти клініки «Nove Tilo» поєднують виконання міні - фейсліфтингу с іншими операціями, такими як:

Подробиці та ціни

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про міні - фейсліфтинг в клініці «Nove Tilo». Також Ви можете ознайомитися з відгуками про цю та інші послуги нашої клініки.

Подробиці

Тривалість операції – від 1,5 до 3 годин

Наркоз – загальний, місцеве знеболення з одночасним введенням седативних препаратів

Стаціонар – 1 доба

Реабілітація – 2 тижні

Міні-підтяжка обличчя: ціни

Операція Ціна, у.е.
Міні-підтяжка нижніх 2/3 обличчя 3000 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів. Ціна на аналізи - $50-75.

Додаткові витрати

Послуга Ціна, у.е.
Скорочене обстеження перед операцією під місцевою анестезією 50 у.е.
Повне обстеження перед операцією під наркозом 75 у.е.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.е.
Додаткова година наркозу 100 у.е.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.е.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Делала носик??‍♀️ У меня было смешение кости и горбинка. Так же я не дышала носом. Начту с того что я Долго искала врача. Были специалисты из Львова, Одессы Ха, Львов. Я даже не задумывалась о Киев...

Арина

Я не знаю, как мужчины, но женщине иногда хочется что-то изменить в своей внешности. Кто-то прическу, кто-то фигуру, кто-то что-то в лице. Но у меня было не простое желание изменить себя. У меня была ...

Татьяна

Я очень долго настраивалась на третичную маммопластику, понимая всю сложность ситуации. Но решилась... Прошло 2 месяца и сказать "Отлично" - это ничего не сказать. Что не говори, будет мало! Восторг ...

Иванна

Иметь шикарную грудь всегда было моей мечтой, и я рада что смогла ее осуществить! Целых 2 года я искала хирурга, который сделает самую красивую грудь в Киеве( по мнению подруг и мужа так и есть!) И я...

Натали

Клинике Nove Tilo порадовала высоким уровень сервиса и вежливым, открытым персоналом. Искренне хочу поблагодарить своего хирурга - Тамерлана Кадиева. Его профессионализм и преданность своему делу вн...

Наталья

Хочу выразить благодарность клинике Nove Tilo за высокий европейский уровень и приветливый коллектив. Особо искренне хочу поблагодарить своего хирурга - Тамерлана Кадиева. Меня впечатлил его фанатич...

Марина

Обратился в клинику для решения проблемы с постоянно заложенным носом. В июле 2018 сделали эндоскопическую полипотомию. С тех пор я забыл о существовании насморка, частых простудах и сосудосужающих п...

Олег

Хочу выразить благодарность всему персоналу клиники Nove Tilo за успешную операцию по выпрямлению перегородки и удалению полипов. После долгих лет мучения с вечно заложенным носом, сосудосуживающим...

Денис

Добрый день! Хочу поблагодарить Тимофей Олега Васильевича за чуткое и внимательное отношение ко мне! Благодаря его работе меня в мои 44 называют девушкой, поверьте -это очень приятно! ❤️Отдельно спаси...

Юлия

Добрый день! Хочется написать несколько слов, так как впечатления и эмоции просто вырываются наружу. Несколько лет назад, случай или судьба свели меня с Тимофей Олегом Васильевичем . Закончилось наше ...

Нечипорук Светлана

Хочу поблагодарить Доктора Тимофей О.В за чуткое отношение и высокий профессионализм. Я очень довольна результатом,а это главное в работе хирурга! Также самые теплые слова в адрес мед. персонала!!! ❤️...

Юлия

Доброго дня. Хочу подякувати персоналу клініки Nove Tilo і персонально лікарю В.Ющенку за відмінно зроблену операцію з викривлення носової перегородки. Дякую за ввічливе та уважне ставлення всьог...

Misha

Искренне благодарна Хориной Анне Леонидовне. Я долго сомневалась и был момент страха и недоверия. Но после общения и процедуры я почувствовала что Анна Леонидовна просто ангел во плоти ) , и мой муж т...

Ирина Тимощук

Делала операцию в этой чудесной клинике 19 мая 2018. У Олега Васильевича волшебные руки и лучшая команда, которую я когда-либо встречала в мед.учреждениях.  И Анна Леонидовна, и Викто...

Алла

Выражаю свою искреннюю благодарность и величайшее признание клинике европейского уровня "Нове Тiло"! Это то место, где не чувствуешь себя "безнадежно больным" и пренебрегаемым, как принято в постсовет...

Инна Бояджи

Хочу написать огромную благодарность всему персоналу «НовоеТело»!!! Начну с Тимофей Олега Васильевича, это не просто врач, для меня он стал настоящим пророком! Пришла к нему на консультацию, по поводу...

Юлия

Хочется сразу отметить, что в клинике «Nove Tilo» работаю не врачи! Врачами этих людей сложно назвать!!!! Там работают Боги и Богини пластической хирургии, а администраторы и младший медицинский персо...

Ксения Мещерякова

02.07.18 в клинике Nove tilo мне сделали операцию по удалению миндалин (тонзиллэктомию). После полутора года хождений по врачам, как в государственных клиниках, так и в частных, я уже была настроена н...

Анастасия

Делал операцию на перегородку носа. Вечные отиты, заложенность ушей, насморк в холодную погоду. Нашел эту клинику через друзей. Здесь операцию делали общие знакомые, обойдя ряд клиник в Киеве.   Для...

Алексей

В 2011 году делала отопластику у Олега Васильевича. Огромное спасибо! Очень довольна результатом. Олег Васильевич настоящий профессионал своего дела. Внимательный, приятный в общении доктор. ...

Елена

Добрый день, уважаемый коллектив и гости клиники NoveTilo! Хочется оставить самый позитивный отзыв! И особенно поблагодарить Олега Васильевича за высокий профессионализм, творческий подход, внимательн...

Наталья

6 лет назад делала риносептопластику у Олега Васильевича,а маме блефаропластику.До сих пор довольны результатом.Доктор и ,как человек,очень хороший. Профессионал своего дела.Очень ему благодарна за о...

Анна

Очень рада, что сделала ринопластику именно в этой клинике. Хочу выразить благорарность всему персоналу за подерржку и такое чуткое отношение к клиентам, особенно, за правильный настрой к операции. И,...

Виктория

Я делала в этой клинике липофиллинг лица. Процедура проводилась с участием Тимофей Олега Васильевича. Очень внимательный доктор, к тому же может поднять настроение, а это помогает справить с волнением...

Елена

Здравствуйте! Хочу поделиться приятными впечатлениями! Я сама медик с большим опытом работы в отделении реанимации и анестезиологии, повидала многое. У меня была мечта - риносептопластика! Но долго не...

Наталия

Делала резекцию комков Биша, пишу отзыв для тех, кто боится и не может решится, но желание есть.Сама опреация очень малотравматична и минимальна по времени, напоминает поход к стоматологу,целесообразн...

Ника

Месяц назад делала ринопластику у Хориной Анны Леонидовны. Безумно благодарна и счастлива от результата!!! До сих пор не верится) Отдельное спасибо медперсоналу и администрации за помощь и содейств...

Kristina

Безмерно Благодарна команде клиники NoveTilo! Искренне рада что нашла таких специалистов, делала 3 недели назад липосакцию живота,внутренних частей ног у Анны Хориной (спасибо за понимаешь поддержку и...

Alina

Искренне Благодарна! Докторам! за мои красивые, правильной формы груди!) Радуюсь! (был птоз (обвисание) третьей степени). Анестезиологу! за внимательность и позитив! Медсестрам! за терпение и за...

Оксана

У меня с детства было две мечты - сделать уши и нос. 7 лет назад сделала у Олега Васильевича Тимофея отопластику. Получилось идеально. Обратилась позже с носом, но Олег Васильевич как порядочный врач ...

Таня

Полтора месяца назад я делала лабиопластику (коррекцию) у Тимофея Олега Васильевича и очень довольна результатом. Олег Васильевич все сделал идеально. К тому же, послеоперационный период был легким и ...

Яна

Ющенко Виктор Николаевич! Самый умный! Самый талантливый! Самый красивый ДОКТОР! Только ему я могу доверить лечение своих детей и лечение своего мужа! Спасибо Вам!...

Татьяна

Огромное спасибо Ющенко Виктору Николаевичу за ринопластику! Очень рекомендую клинику , коллектив чудесный , доброжелательный и все делают свою работу очень профессионально! ...

Светлана

Спасибо Вам, Олег Васильевич, за удовольствие видеть себя в зеркале) Очень рада, что несколько лет назад нашла именно Вас! Началось все с блефаропластики, потом липофилинг, комочки Биша и т.д. Я бл...

Виктория

Добрый день. Хочу поблагодарить Тимофея Олега Васильевича. Делала у него блефаропластику, биша, липосакцию шеи. Все операции прошли очень успешно. Доверяю ему на 100% и очень рада что нашла своего док...

Елена

I would like to express my gratitude to Dr. Ющенко,for the excellent work he did. Before the rhinoplasty I had breathing problems, as I could rarely feel the aroma of a flower or a nice perfume, if it...

Cwetalin

Добрый день! Хочу поблагодарить Ющенко Виктора Николаевича за успешную ринопластику носа и удаление комков Биша. Настоящий профессионал своего дела и просто приятный человек. Доктор внимательный и, не...

Екатерина

Всім доброго дня! Хочу поділитися своїми враженнями та відчуттями після лікування в клініці Nive Tilo. Маючи викривлення носової переділки і багаторічну залежність від сосудозвужуючих препаратів, запи...

Аркадій

Впервые обратилась к Тимофею Олегу около 8 лет назад, была проведена отопластика (корекция лопоухости), результат меня радует и по сей день, я могу позволить себе любые прически, не опасаясь, что мои ...

Инна Никитина

Добрый день. Хочу от чистого сердца поблагодарить Олег Васильевича за все операции и процедуры, каких было не мало) Все безумно понравилось: рино, блефаропластика, удаление биша, грудь, лодыжки и неко...

Иванна

Спасибо большое за помощь доктору Ющенко Виктору! Спасибо мед.сестре Лене, анестезиологу, а также всему мед.персоналу клиники. Отличная сплоченная работа коллектива! ...

Ирина

Только вчера лежала на операционном столе в клинике Nove Tilo. Олег Тимофей старательно улучшал мой образ : была сделана блефаропластика верхнего века, липосакция второго подбородка, брылей и удалени...

Оксана

5 лет назад я доверила свое лицо пластическому хирургу Олегу Васильевичу Тимофею. И ни разу об этом не пожалела! Делала блефаропластику, лазерную шлифофку, липофилинг. В мои 50 лет улыбаться своему от...

Юлия

Жизнь прекрасна и удивительна, когда встречаешь умных, добрых и удивительных людей! И, тогда, очень тепло и уютно после встреч с ними. Желаю здоровья и творческих успехов всем рукам и глазам, которые ...

Лилия

Недавно была в этой клинике. Отношение врачей просто идеальное, почувствовала себя VIP-клиентом....

Маргарита

Хочу поблагодарить доктора Ющенко Виктора Николаевича, к которому обращался несколько раз и получал действительно квалифицированную помощь. Это настоящий профессионал своего дела....

Кирилл

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection