Міні підтяжка обличчя в Києві: міні-фейсліфтінг, ліфтинг обличчя ціна

Міні - фейсліфтинг, підтяжка обличчя методами S-lifting, MACS-lifting.

Якщо Ви почали помічати появу старіння шкіри обличчя, не потрібно одразу ж звертатись до складної хірургічної операції з фейсліфтингу. Достатньо мінімальної корекції за допомогою міні - підтяжки обличчя.

Міні - фейсліфтинг - операція, яка дозволить омолодити обличчя, повернути йому чіткі обриси без неприємної і тривалої реабілітації. В клініці «Nove Tilo» в Києві досвідчені пластичні хірурги часто і з професійною точністю проводять операції з міні - підтяжки обличчя. Варто одразу ж сказати, що цей метод підходить не всім.

Початкові ознаки вікового старіння шкіри обличчя почали Вас турбувати і відбирати красу? Запишіться до нас на індивідуальну консультацію, і ми допоможемо Вам зупинити час…

Результати

 • Корекція овалу обличчя
 • Омолодження на 8-10 лет
 • Розгладження мімічних зморшок
 • Підтяжка нижньої третини обличчя

Подробиці про міні - фейсліфтинг

Що таке міні - фейсліфтинг?

Це вид пластичної операції з підтяжки обличчя, котра передбачає частковий ліфтинг шкіри обличчя та шиї.

Головна її відмінність від класичної підтяжки обличчя в значно менших хірургічних розрізах, що виконуються для підтягування окремих ділянок обличчя з віковими змінами шкіри.

Ця процедура ефективна для ліфтингу середньої третини обличчя, корекції овалу, підтяжки обвислих повік і зміни носогубних складок, проте для підтяжки лоба і підборіддя міні - фейсліфтинг не використовується.

Методи міні-підтяжки обличчя

Існує безліч схожих між собою авторських модифікацій міні-підтяжки обличчя, але всі вони засновані на базових техніках S-lift та MACS-lift.

S - ліфтинг (короткорубцевий ліфтинг) – метод класичного міні - фейсліфтингу, при якому розрізи роблять максимально короткими. Свою назву техніка отримала завдяки розрізу в формі букви «S». Не дивлячись на це, результат ліфтингу значний і довготривалий (до 10 років). Операція малотравматична, тому і ускладнення можуть виникнути мінімальні. Рубці загоюються швидко і стають непомітними. S-ліфтинг чудово допомагає при наявності виражених носогубних складок, птозу і т. д.

MACS ліфтинг – пластична операція, в ході якої видаляються надлишки шкіри і проводиться підтяжка глибоких структур обличчя (SMAS – шарів), проте, на відміну від традиційної підтяжки обличчя, розріз робиться менших розмірів. Це дозволяє скоротити реабілітаційний період і зменшує больові відчуття під час нього. Надріз під час операції виконується не за вухом, а в передній частині голови і до лінії росту волосся. Найчастіше ефект проявляється одразу і покращується протягом 2-3 місяців разом зі станом шкіри. Результат від такого виду міні-підтяжки тримається до 10 лет.

Підшкірна міні - підтяжка – це вид пластичної операції, який, на відміну від SMAS-техніки, не задіює глибоких шарів обличчя, тому ефект триває недовго (менше 5 лет). Ризик зачепити лицевий нерв під час цієї процедури найнижчий. Розрізи при підшкірній підтяжці виконуються за вухами, перед ними, а також в ділянці скронь. Процедуру частіше всього проводять під місцевою анестезією. Підшкірний ліфтинг підходить для пацієнтів з незначними віковими змінами обличчя.

Міні - підтяжка «вихідного дня». Назва вказує на легкість проведення процедури, проте це не віднімає її ефективності. Під час операції видаляються жирові відкладення на обличчі через розрізи в ділянці підборіддя. Її можна вдало поєднати з підтяжкою шиї, лазерним шліфуванням або ментопластикою (ендопротезування підборіддя). Застосування лазеру під час процедури – це, скоріше, виняток, оскільки існує ймовірність некрозу тканин обличчя після лазерного опромінення. Реабілітаційний період підтяжки «Вихідного дня» складає всього кілька днів.

Cheek -lift - техніка, яка застосовується для омолодження шкіри під очима, щік і носогубних складок. Під час операції з Cheek-ліфтингу виконуються невеликі розрізи під нижніми повіками (подібно до блефаропластики), через які тканини підтягуються вгору.

Нитковий ліфтинг – один з малоінвазивних методів омолодження шкіри обличчя, який за короткий термін приносить відчутний результат.

Техніка процедури полягає в тому, що фахівець через проколи в волосяній частині голови протягує спеціальні косметичні нитки, тим самим формуючи каркас, який фіксує шкіру обличчя в потрібному положенні. Також існують різновиди ниткового ліфтингу, при якому нитки з часом розсмоктуються. Детальніше про процедуру читайте у відповідному розділі.

Минифейслифтинг

Переваги міні-підтяжки обличчя

Порівняно з класичним ліфтингом, міні-підтяжка обличчя має ряд плюсів і беззаперечних переваг:

 • при мінімальному доступі виконується максимально ефективна підтяжка провислих тканин нижньої щелепи і щік;
 • мала інвазивність втручання дозволяє хірургу виконати підтяжку за короткий проміжок часу, використовуючи щадну місцеву анестезію з м’якою внутрішньою седацією;
 • короткорубцевий метод, який не заходить за лінію росту волосся зверху і за вушну раковину внизу, мінімізує можливість таких ускладнень, як крайовий некроз рани, порушення чутливості, тривалий больовий синдром, локальне облисіння, виникнення обширних гіпертрофічних рубців, якщо це не залежить від функціонального стану шкіри самого пацієнта;
 • ділянка відшаровування шкіри при цьому виді ліфтингу значно менша і займає лише невелику частину щоки. Через це значно менше страждає кровопостачання і живлення шкіри, тому післяопераційні набряки і синці менш виражені, швидше зникають;
 • малоінвазивна підтяжка дозволяє швидко відновитись, тому користується попитом у людей, які цінують свій час.

Преимущества мини-подтяжки лица

Медичні показання і протипоказання до міні-підтяжки обличчя

Як і будь – яке хірургічне втручання, міні-підтяжка обличчя має ряд показань і протипоказань до виконання.

Показання до міні - фейсліфтингу

Основними сигналами про необхідність проведення міні-підтяжки обличчя є такі ознаки старіння:

 • порушення контуру овалу обличчя;
 • втрата чіткості лінії нижньої щелепи;
 • мімічні зморшки легкого степеню;
 • опущення м’яких тканин в нижній зоні і середній третині обличчя;
 • зниження тургору тканин обличчя і шиї;
 • опущення кутиків рота і утворення глибоких носогубних складок.

Протипоказання до міні - фейсліфтингу

Міні - фейсліфтинг не рекомендується при:

 • високому артеріальному тиску;
 • цукровому діабеті;
 • захворювання видільної системи;
 • серцево - судинних хворобах;
 • порушення коагуляції крові;
 • інфекційних захворюваннях;
 • онкології;
 • схильність до появи келоїдних рубців.

 

Індивідуальна консультація в нашій клініці: дізнайтесь, яким може стати Ваше обличчя без зморшок!

Якщо Ви помітили ознаки старіння шкіри, то завдяки консультації спеціаліста клініки «Nove Tilo» зможете дізнаєтесь, як безпечно і ефективно сповільнити вікові зміни шкіри і всього обличчя за допомогою міні - фейсліфтингу або інших методів.

Кому рекомендована процедура міні - фейсліфтинг?

Міні - фейсліфтинг рекомендований тим людям, які ще не потребують класичної підтяжки тканин, але їх легка корекція уже необхідна.

Хорошими кандидатами для малоінвазивного втручання стануть пацієнти с помірною в’ялістю шкіри, незначним опущенням підборіддя і помірно вираженим птозом щік (бульдожки). а також тим, хто хоче збільшити тривалість результату проведеної в минулому підтяжки обличчя.

Найбільш оптимальний вік для виконання операції - 38 - 55 років.

Додаткові процедури

При необхідності комплексного омолодження обличчя, спеціалісти клініки «Nove Tilo» поєднують виконання міні - фейсліфтингу с іншими операціями, такими як:

Подробиці та ціни

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про міні - фейсліфтинг в клініці «Nove Tilo». Також Ви можете ознайомитися з відгуками про цю та інші послуги нашої клініки.

Подробиці

Тривалість операції – від 1,5 до 3 годин

Наркоз – загальний, місцеве знеболення з одночасним введенням седативних препаратів

Стаціонар – 1 доба

Реабілітація – 2 тижні

Міні-підтяжка обличчя: ціни

Ціна варіюється від $1700 до $1800

Операція Ціна, у.е.
Міні-підтяжка нижніх 2/3 обличчя 1800 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів. Ціна на аналізи - $50-75.

Додаткові витрати

Послуга Ціна, у.е.
Скорочене обстеження перед операцією під місцевою анестезією 50 у.е.
Повне обстеження перед операцією під наркозом 75 у.е.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.е.
Додаткова година наркозу 100 у.е.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.е.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием