Пілінг шкіри обличчя в Києві: всі види пілінгу, ціна, відгуки, фото

Пілінг шкіри обличчя: професійний пілінг обличчя

Наша шкіра потребує ретельного догляду для попередження появи вікових змін, зморшок. Для комплексного оздоровлення і омолоджування обличчя недостатньо домашнього догляду. Косметологія дає можливість зробити професійний пілінг, який усуне нерівності, пігментацію та інші недоліки.

Бажаєте мати гладку і шовковисту шкіру? Клініка «Nove Tilo» в Києві готова зробити це для Вас! Ми повернемо шкірі пружність, молодість та привабливість!

Результати

 • Омолодження шкіри
 • Усунення недоліків шкіри
 • Відновлення її природних властивостей

Подробиці про пілінг обличчя

Що таке пілінг? Пілінг або ексфоліація (від англійського peel - «очищати», «знімати лушпиння») - косметологічна процедура, спрямовану на очищення шкіри з метою її омолодження та оздоровлення. Ексфоліація здійснюється за допомогою відлущування і видалення верхнього ороговілого шару клітин шкіри. В результаті такої «чистки» запускаються процеси регенерації і, як наслідок, вирішуються більшість проблем зі шкірою обличчя.

Пилинг для кожи лица в Киеве

Основні методи проведення

У сучасній косметології існують різні способи позбавлення від шару відмерлих клітин шкіри. Прийнято виділяти три основні методи:

Хімічний - ороговілі клітини видаляються за допомогою хімічних розчинів, до складу яких можуть входити такі кислоти: гліколева, ретиноєва, фітинової, саліцилова, азелаїнова, койева, трихлороцтова (ТСА), карболова (фенол) і т.д. Кислоти можуть використовуватися в різних комбінаціях і концентраціях;

Химический пилинг для кожи лица в Киеве

Механічний - шар відмерлих клітин усувається шляхом механічної дії на шкіру абразивними частинками і спеціальними щіточками. Наприклад, бросаж, дембразія, мікродембразія.

Механический пилинг для кожи лица в Киеве

Фізичний - виконується з використанням сучасних технічних засобів апаратної косметології. Розрізняють: лазерний, ультразвуковий, радіохвильовий, кріопілінг і т.д.

В клініці пластичної хірургії «Nove Tilo» використовуються тільки професійні та безпечні для пацієнтів пілінги, а підібрати підходящий метод впливу та його інтенсивність допоможе досвідчений лікар – дерматокосметолог на особистій консультації.

Физический пилинг для кожи лица в Киеве

Медичні показання та протипоказання

Показання до процедури

Основними показаннями до проведення процедури є:

 • очищення шкірних покривів від забруднень;
 • профілактика і корекція вікових змін шкіри (зморшки, в'ялість або інші ознаки старіння);
 • боротьба з пігментними плямами, рубцями і розтяжками (стриями) різного походження;
 • лікування проблемної шкіри і наслідків перенесеної вугрової хвороби (постакне).

Протипоказання до процедури

Пілінг обличчя не рекомендується в таких випадках:

 • вагітність і період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • захворювання шкіри (герпес, екзема, псоріаз, червоний плоский лишай, дерматити і т.д.);
 • респіраторні захворювання (ГРВІ);
 • порушення цілісності шкірних покривів, свіжа засмага, сонячні опіки;
 • алергія на будь-який з компонентів препарату (у разі хімічного пілінгу);
 • купероз (в разі серединного і глибокого пілінгів);
 • захворювання нирок, печінки і серцево - судинної системи (в разі фенолового пілінгу);
 • застосування препаратів, які підвищують чутливість до сонця, що зумовлює появу пігментних плям (роакутан, саліцилова кислота, азелаїнова кислота, бензоїл пероксид);
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

 

Консультація фахівця

Помітили негативні зміни на своїй шкірі? Лікарі – дерматокосметологи клініки пластичної хірургії «Nove Tilo» в Києві готові допомогти усунути їх за допомогою процедури пілінгу! Наші фахівці вже на першій консультації зможуть порекомендувати і підібрати оптимальний тільки для Вас вид пілінгу, а також догляд після нього. Вони будуть спрямовані на інтенсивне відновлення, омолодження і оздоровлення шкірного покриву обличчя.

Пилинг для кожи лица

 

Подробиці та ціни

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про пілінги шкіри обличчя в клініці «Nove Tilo».

Подробиці

Тривалість сеансу – до 60 хвилин

Тривалість курсу – 4-6 сеансів

Реабілітація (залежно від вибраного методу) – 3-14 днів

Пілінг: ціни

Ціна на пілінг включає роботу кваліфікованого лікаря - дерматокосметолога та застосування якісних сертифікованих матеріалів, що відповідають європейським стандартам і варіюється від $46 до $55

Процедура Ціна, у.е.
Пілінг PQ Age від 46 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів. Ціна на них коливається від $50-75. Вона залежить від виду анестезії. Якщо наркоз загальний, то необхідно провести більше аналізів, відповідно, ціна на них буде $75.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием