Пілінг шкіри тіла в Києві: всі види пілінгу, ціни, фото та відгуки

Пілінг шкіри тіла: професійний пілінг тіла

Клітини епідермісу знаходяться в процесі безперервного оновлення, який з віком сповільнюється і стає нерівномірним. Через локальні скупчення ороговілої тканини наша шкіра починає швидко старіти, тому її регулярне очищення від відмерлих клітин за допомогою пілінгу стає запорукою молодості та краси шкірних покривів.

Бажаєте мати шовковисту шкіру тіла? В клініці пластичної хірургії «Nove Tilo» в Києві проводять процедуру пілінгу для омолодження і оздоровлення шкіри!

Результати

 • Омолодження шкіри
 • Усунення косметичних недоліків
 • Очищення від забруднень і відмерлих клітин

Подробиці про пілінг тіла

Що таке пілінг? Професійний пілінг тіла характеризується комплексом корисних процедур, що сприяє безпечному очищенню шкірного покриву. У медичному центрі «Nove Tilo» є можливість омолодити шкіру тіла і надати їй пружності.

Класифікація за глибиною впливу

Залежно від віку пацієнта, стану його шкіри і наявності естетичних проблем, лікар -дерматокосметолог призначає пілінги різної глибини впливу:

 • Поверхневий пілінг - припускає м'яке видалення верхніх ороговілих клітин шкіри в межах зернистого і рогового шарів епідермісу. Виконується із застосуванням АНА (alpha hydroxy acids) і BHA (beta hydroxy acids) кислот. У світі косметології до АНА кислот відносять гліколеву, молочну, мигдалеву, винну, яблучну і лимонну, до ВНА - саліцилову.
 • Серединний пілінг - припускає видалення ороговілих клітин шкіри в межах епідермального, що доходить до папілярного (сосочкового) шару дерми. Одним з найбільш поширених різновидів серединного хімічного пілінгу є ТСА пілінг.

  Серединний пілінг ефективний при пухкості шкіри, глибоких зморшках, пігментації і розтяжках. Досить травматичний, супроводжується почервонінням і лущенням. Відновлювальний період триває від 4 до 14 днів. Кількість процедур визначає фахівець, періодичність - не частіше ніж один раз на місяць.

 • Глибокий пілінг - найбільш радикальна процедура, яка досягає ретикулярного (сітчастого) шару дерми. Основною діючою речовиною для виконання глибокого пілінгу є карбонова кислота (фенол). Процедура проводиться хірургом або професійним дерматологом під загальною або місцевою анестезією в умовах стаціонару і має тривалий відновлювальний період. До повного загоєння може знадобитися від 3 до 6 місяців.

Медичні показання та протипоказання

Показання до процедури

Показаннями до проведення професійного пілінгу тіла є:

 • очищення шкірних покривів від забруднень;
 • профілактика і корекція вікових змін шкіри (зморшки, в'ялість та інші ознаки старіння);
 • боротьба з пігментними плямами, рубцями і розтяжками (стриями) різного походження.

Протипоказання до процедури

Пілінг протипоказаний в наступних випадках:

 • вагітність і період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • захворювання шкіри;
 • респіраторні захворювання (ГРВІ);
 • порушення цілісності шкірних покривів, свіжа засмага, сонячні опіки (можуть викликати неконтрольоване проникнення компонентів пілінгу в більш глибокі шари шкіри);
 • алергія на будь-який з компонентів препарату (у разі хімічного пілінгу);
 • купероз (в разі серединного і глибокого пілінгів);
 • захворювання нирок, печінки і серцево-судинної системи (в разі фенолового пілінгу);
 • застосування препаратів, що підвищують чутливість до сонця (роаккутан, саліцилова кислота, азелаїнова кислота, бензоілпероксид);
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

 

Консультація з фахівцем: оздоровлення і омолодження шкіри тіла

В клініці пластичної хірургії та естетичної медицини в Києві можна отримати корисну інформацію від провідних фахівців сфери краси, яка стосується методів оздоровлення і омолодження шкіри тіла. Кваліфіковані лікарі допоможуть кожному досягти поставлених цілей щодо змін в зовнішності. Результат процедур не змусить довго чекати, якщо дотримуватися всіх вказівок лікаря.

 

Подробиці та ціни

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про пілінг шкіри в медичному центрі «Nove Tilo».

Подробиці

Тривалість сеансу – до 60 хвилин

Тривалість курсу – 4-6 сеансів

Реабілітація (залежно від обраного методу) – 3-14 днів

Пілінг: ціни

Ціна на пілінг включає: роботу кваліфікованого лікаря – дерматокосметолога, застосування якісних, сертифікованих матеріалів, що відповідають європейським стандартам і варіюється від $46 до $69

Процедура Ціна, у.е.
Пілінг PQ Age від 46 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів. Ціна на них коливається від $50-75. Вона залежить від виду анестезії. Якщо наркоз загальний, то необхідно провести більше аналізів, відповідно, ціна на них буде $75.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием