Пластична хірургія

 

Пластична хірургія - це розділ медицини, який займається пластичними операціями, спрямованими на усунення деформацій та недоліків тіла і обличчя. Вона дозволяє повернути природні форми або виправити вроджені вади зовнішності людини. Також дозволяє скоригувати параметри тіла в залежності від власних уявлень і бажань. Послуги з пластичної хірургії в нашій клініці представлені широким спектром операцій естетичної та реконструктивної пластики.

Пластичні операції

Пластична хірургія в Києві

Пластична хірургія, як розділ медицини, з кожним роком все більше розширює діапазон своїх методик, удосконалює традиційні методи, поповнює список нових матеріалів, використання яких допомагає убезпечити здоров'я пацієнта від час проведення операцій і скорочує реабілітаційний період до мінімальних термінів. Це сприяє тому, що пластика тіла і обличчя стає доступною і популярною не тільки серед забезпечених верств населення, а й серед людей із середнім достатком.

Лікарі пластичної хірургії допомагають позбутися не тільки від небажаних недоліків обличчя чи тіла, а й впоратися з безліччю комплексів. Гармонійна зовнішність допомагає налагодити особисте життя, піднятися вище по кар'єрних сходах, а також просто відчути себе більш вільно та впевнено в повсякденному житті.

Пластичні хірурги клініки «Nove Tilo» в Києві вже протягом багатьох років займаються корекцією та реконструюванням різних частин тіла з використанням сучасних методик і сертифікованого європейського обладнання, що дозволяє підняти на найвищий рівень проведення пластичних операцій.

Незважаючи на високу кваліфікацію лікарів та якість матеріалів, вартість процедур залишається в доступних межах для широкого кола пацієнтів. Завдяки досвідченому медперсоналу підготовка до операції і відновлювальний період пройде швидко, комфортно, з мінімальною кількістю побічних ефектів.

Результативність проведених процедур доведена безліччю відгуків від вдячних пацієнтів, які вже встигли відвідати наш медичний центр на Подолі. Клініка «Nove Tilo» пропонує різноманітні напрямки послуг пластичної медицині:

  • операції з корекції та реконструювання різних частин обличчя;
  • операції зі збільшення та корекції об’єму чи форми грудей;
  • операції з омолодження різних ділянок тіла;
  • малоінвазивні процедури з застосуванням ін’єкційних чи оперативних методик з мінімальним хірургічним втручанням.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием