Операції з мамопластики (пластика грудей) в Києві

Кожна жінка потай мріє мати ідеальну форму грудей. Тому клініка «Nove Tilo» в Києві пропонує ряд послуг зі зміни та корекції молочних залоз. Спеціалісти нашої клініки знайдуть комплексний підхід до вирішення будь-якої проблеми і допоможуть зробити ваші груди ще більш прекрасними!

Які методи корекції грудей ми пропонуємо?

Фахівцями нашого медичного центру проводяться такі сучасні методи пластики для корекції грудей:

 

Увеличение груди

Збільшення грудей

Зміна форми та об'єму грудей за допомогою ендопротезування та інших методів...
Трансаксиллярное увеличение груди

Трансаксилярне збільшення грудей

Операція зі збільшення грудей імплантатами з застосуванням ендоскопічного обладнання...
Мастопексия

Мастопексія

Хірургічна підтяжка і корекція форми молочних залоз без зміни об'єму грудей...

Редукция молочных желез

Редукція молочних залоз

Зменшення надмірно великих молочних залоз з корекцією асиметрії об'єму грудей...
Пластика соска и ареолы

Пластика соска і ареоли

Пластична операція по корекції форми сосків, а також величини грудних ареол...
Гинекомастия

Гінекомастія

Видалення надлишкової жирової тканини чоловічих молочних залоз і корекція грудей у чоловіків...
 
 

Липофилинг груди

Ліпофілінг грудей

Безопераційне збільшення жіночих грудей за допомогою очищеної жирової тканини пацієнта...

 

Операції з мамопластики (пластика грудей) в Києві

 

Пластика грудей або мамопластика – одна з процедур, яка найбільше користується попитом серед усього спектра, що пропонує сучасна пластична хірургія. Відзначимо, що пластика грудей вже давно перестала бути можливою для обраних - ціна даної операції доступна для багатьох, а передові центри пластичної та естетичної хірургії гарантують позитивний результат. Широкий спектр процедур в рамках пластики грудей своїм пацієнтам готова запропонувати столична клініка «Nove Tilo».

Багато жінок незадоволені скромним розміром своїх грудей, це стає причиною дискомфорту, депресій, невпевненості в собі, невдалого особистого життя та багатьох інших проблем. На щастя, є доступне рішення - операція по збільшенню молочних залоз. Ціна буде залежати від того, який саме спосіб ендопротезування молочних залоз Ви оберете.

Є різні варіанти видів доступів для розміщення імплантатів: субмамарний (через розріз під грудьми), периареолярний (розріз по ареолі) і навіть трансумбілікальний (розріз всередині пупка). Однак, на сьогоднішній день, найбільш привабливим варіантом є трансаксилярне збільшення грудей (Київ). Ціна цієї операції включає використання ендоскопа, що дозволяє хірургу контролювати процес розміщення імплантатів.

Ще однією широко поширеною процедурою є мастопексія, тобто підтяжка грудей. Ціна цієї операції в Києві, як і в випадку з збільшенням молочних залоз, залежить від того, який ступінь птозу (опущення грудей) у пацієнтки і який варіант вирішення проблеми буде обраний.

Також звернемо Вашу увагу на те, що не тільки жінкам може знадобитися пластика грудей. Таке захворювання, як гінекомастія досить широко поширене у чоловіків. У чоловіків з надлишковою вагою може розвинутися псевдогінекомастія. У будь-якому випадку, хірургічне лікування допоможе повернути нормальний розмір грудей, максимально швидко і безболісно видалити надлишок залозистої або жировою тканиною.

Однак описаними процедурами спектр операцій на грудях, що проводяться фахівцями центру «Nove Tilo», не обмежується. Так, у нас успішно проводяться такі операції:

  • корекція сосків і ареол;
  • редукційна мамопластика (зменшення грудей);
  • ліпофілінг грудей.

Якщо у Вас залишилися питання, потребуєте консультації фахівця або не можете визначитися з вибором методу корекції грудей, то можете записатися на консультацію в нашу клініку і ми з радістю відповімо на всі запитання й підберемо найбільш ефективне рішення для корекції об'єму і форми Ваших грудей.

Записатися на консультацію

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием