Час роботи: з 9:00 до 20:00 (пн - сб)
Київ, Поділ, вул. Щекавицька 9а +380 67 61-46-45-2
NoveTilo
Пластика стінок піхви

Хірургічне лікування опущення органів малого тазу і стресового нетримання сечі у жінок

За даними сучасних досліджень показання до хірургічного лікування пролапсу і стресового нетримання сечі протягом життя можуть виникати у 20% жінок. Патологія з кожним роком молодшає і прогресує, від неї страждає все більше молодих жінок. На превеликий жаль, опущення тазових органів і стресове нетримання сечі - це не тільки медична, але і соціальна проблема, яка заважає жінкам жити повноцінним життям.

Клініка "Nove Tilo" надає допомогу щодо усунення цієї патології. Це ще один напрямок клініки, спрямований на відновлення жінок після пологів Mommy Makeover і вирішення проблем зі здоров'ям, які виникли після народження і грудного вигодовування.

Результати:

 • Відновлення анатомічно правильного розташування органів малого тазу, що опустилися або випадають
 • Усунення проблем із сечовипусканням
 • Поліпшення якості інтимного життя

Хірурги-гінекологи проводять оптимальне в кожному конкретному випадку хірургічне лікування щоб позбавити від всіх неприємних симптомів, що викликані пролапсом.

ЩО ТАКЕ ПРОЛАПС ОРГАНІВ МАЛОГО ТАЗУ, ПРИЧИНИ ЙОГО ВИНИКНЕННЯ ТА НАСЛІДКИ

Пролапс або опущення органів малого тазу - це гінекологічне захворювання при якому ослаблення або руйнування зв'язок і фасцій призводить до формування грижі тазового дна.

Органи малого тазу розташовані на тазовому дні і фіксовані зв'язками та фасціями до структур кісткового тазу. Саме дефекти зв'язок і фасцій призводять до опущення тазових органів (сечового міхура з сечівником, матки з піхвою і прямої кишки) аж до повного виходу назовні через вивернуту піхву. Як наслідок, виникає дисфункція органів тазу - стресове нетримання сечі, часте (денне і / або нічне), неповне, двоетапне сечовипускання, нетримання калу і газів, проблемна дефекація, болюче, що не приносить задоволення статеве життя, тазові болі тощо.

Також при вираженому пролапсі можлива затримка сечі і формування уретерогідронефрозу (розширення сечоводів і чашково-мискової системи нирок). Сюди часто приєднується висхідна інфекція, що посилює порушення роботи нирок і призводить до розвитку ниркової недостатності. Порушення дефекації може призводити до хронічних закрепів і навіть копростазу (скупченню і затримки твердих калових мас у прямій кишці).

пролапс органів малого тазу

До основних причин виникнення пролапсу органів малого тазу відносять: травми внаслідок складних, стрімких або, навпаки, тривалих пологів, невдало проведені раніше операції, нестачу естрогенів, слабкість сполучної тканини, підвищений внутрішньочеревний тиск, а також спадковість і важку фізичну працю. Ожиріння і малорухливий спосіб життя також нерідко стають передумовою опущення матки і стінок піхви.

Чи лікується тазовий пролапс консервативними методами?

Терапевтичне лікування доцільно лише на початкових стадіях захворювання. Ліків, що повертають органи малого тазу в анатомічно правильне положення не існує.

Єдиним ефективним методом боротьби з тазовим пролапсом II-IV ступеня є операція!

Показання до хірургічного лікування пролапсу:

 • стресове нетримання сечі (мимовільне виділення крапель сечі при фізичному навантаженні - кашлі, чханні, сміху і підйомі важких предметів);
 • опущення передньої стінки піхви з формуванням цистоцеле, що проявляє себе скаргами;
 • опущення задньої стінки піхви з формуванням ректоцеле, що проявляє себе скаргами;
 • опущення матки з випинанням за межі вульварного кільця;
 • випадання матки і піхви;
 • надлишкова ємність піхви і вульви, зяяння статевої щілини.

Протипоказання до хірургічного лікування пролапсу:

 • вагітність;
 • інфекційно-запальні процеси в органах сечостатевої системи;
 • важка форма серцево судинних та легеневих захворювань;
 • підвищена температура тіла і виражене виснаження організму;
 • порушення в системі згортання крові;
 • прийом антикоагулянтів (необхідно їх скасування за 10 днів до запланованої операції);
 • онкологічні захворювання.

Консультаційна підтримка фахівця

Діагнози Пролапс органів малого тазу, Опущення стінок піхви та Випадання матки - не вирок! Використовувані нашими фахівцями передові методики і високоякісні матеріали дозволяють зробити лікування максимально ефективним і мінімізувати ймовірність виникнення рецидивів. При цьому передня і / або задня кольпорафія виконувані в субфасциальному просторі мінімально травматичні і показані пацієнтам будь-якого віку.

ОПЕРАЦІЇ ПРИ ПРОЛАПСІ ОРГАНІВ МАЛОГО ТАЗУ

Широка поширеність захворювання в усі часи вимагала уваги фахівців. У лікуванні пацієнтів з опущеннням стінок піхви використовувалися різні методи і засоби, більшість з яких цікаві лише в історичному аспекті. Існує кілька сотень хірургічних втручань для корекції пролапсу, що само по собі свідчить про їх недостатньо високу ефективність.

Класичні операції щодо усунення опущення тазових органів припускають розсічення і зшивання власних тканин пацієнта для зміцнення стінок піхви і повернення органів в фізіологічне положення. Такий підхід малоефективний, бо для реконструкції використовуються раніше пошкоджені тканини. До сих пір пацієнткам з випаданням матки продовжують виконувати її видалення, що абсолютно недоцільно і навіть шкідливо. Видалення здорової матки не вирішує проблему випадання (згодом часто формується так званий постгістеректомічний пролапс) і пов'язане з втратою фіксуючих тазове дно структур і порушенням іннервації тазових органів.

В кінці ХХ століття в оперативну гінекологічну практику стали широко впроваджуватися сітчасті імпланти для лікування пацієнтів з опущеними тазових органів. За допомогою досить великих імплантів відновлювалися дефекти зв'язкового-фасциального апарату тазового дна. Революційна технологія швидких ефективних надійних операцій не була позбавлена недоліків. Широке використання розрекламованих сітчастих імплантів масою фахівців без належного досвіду привело до виникнення великої кількості імплант-асоційованих ускладнень (до 20-30%). Це, в свою чергу, призвело до припинення виробництва великих фігурних сітчастих імплантів лідерами галузі, дискредитування технології та відмови більшості лікарів від їх використання.

Використання тонкої смужки з поліпропіленової сітки в лікуванні стресового нетримання сечі продовжує зберігати позиції «золотого стандарту». Найпоширенішою і найбезпечнішою операцією в урогінекології вважається трансобтураторна слінгова уретропексія (TVT-O) - оперативне втручання з використанням синтетичного матеріалу, який у вигляді петлі імплантується під сечовидыльний канал. Така конструкція підтримує уретру в нормальному анатомічному положенні і усуває втрату сечі при напрузі.

лікування нетримання сечі у жінок ТВТ-О операція

У лікуванні пролапсу геніталій застосування великих сітчастих імплантів обмежена і виконується тільки у певного контингенту пацієнтів за суворими показаннями. Виходом з ситуації, що склалася стало застосування методик гібридних операцій, що поєднують в собі слінгові втручання з пластикою власними тканинами піхви (передня і / або задня субфасціальна кольпорафія).

Безсумнівним плюсом такого підходу є надійність фіксації імплантів, ефективність, безпека і подолання проблеми імплант-асоційованих ускладнень - ерозії стінок піхви, екструзії імпланта, рубцювання навколо сітки, що порушує статеве життя тощо. Для реконструкції використовуються тільки щільні зв'язкового-фасціальні структури, що знімають навантаження на швах слизової оболонки піхви і шкіри промежини. Це дозволяє пацієнтам сідати на промежину вже в день операції, а не через місяць.

ПОДРОБИЦІ

Час операції: TVT-O 30 хвилин, кольпорафія з імплантацією стрічки 1-2 години

Анестезія: загальна анестезія

Стаціонар: 1-2 доби

Реабілітація: 1-2 місяці

Ціна на хірургічне лікування опущення органів малого тазу та стресового нетримання сечі у жінок:

Подивитись всі ціни
Операція

USD

 • USD
 • ГРН
 • EUR
Трансобтураторна слінгова уретропексія (TVT-O) 676 у.о.
Сітчастий імплант TVT-O 226 у.о.
Кольпорафія передня 1334 у.о.
Кольпорафія задня 1334 у.о.
Кольпорафія передняя + задняя 2255 у.о.
Сітчастий імплант при кольпорафії 564 у.о.

До вартості не входить наркоз і перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів.

Додаткові витрати

Послуга

USD

 • USD
 • ГРН
 • EUR
Повне обстеження перед операцією під загальним наркозом 75 у.о.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.о.
Додаткова година наркозу 100 у.о.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.о.

Наші контакти

Адреса:

Київ, Поділ, вул.Щекавицька 9а

Графік роботи:

пн-сб 9:00 - 20:00

Зв'яжіться з допомогою месенджерів:

Наші контакти
Записатися на прийом
click fraud detection