Підтяжка обличчя в Києві (фейсліфтинг): кругова підтяжка обличчя

Фейсліфтинг: пластична операція з підтяжки контурів обличчя

Наше лице є візитною карткою, котра легко розкриває всю правду про нас. Час залишає на ньому сліди у вигляді зморшок від повсякденних стресів, і зі віком ці сліди стають дедалі помітнішими. Контур обличчя втрачає чіткість і привабливість.

На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних методів омолодження є підтяжка обличчя. Ця процедура дозволяє відновити контури овалу лиця, зробити його більш виразним, прибрати складки та зморшки.

Хочете повернути молодість і привабливість своєму обличчю? Безпечна підтяжка допоможе втілити це бажання у дійсність за доступною ціною в центрі пластичної хірургії «Nove Tilo».

Результати

 • Чіткі контури обличчя
 • Омолодження на 10-15 років
 • Усунення носогубних складок
 • Ліфтинг брів

Подробиці про підтяжку обличчя

Що таке фейсліфтинг?

Це область пластичних операцій, що усувають всі вікові недоліки і повертають чіткість контурам обличчя. Підтяжка рекомендується після 40 років, так як до цього віку її можна замінити альтернативними безопераційними методиками.

Методи фейсліфтингу

Підтяжка нижніх 2/3 обличчя. SMAS-підтяжка нижніх 2/3 обличчя і шиї - це найкращий метод омолодження при обвисанні щік, виражених носогубних складках і «бульдожках», другому підборідді, складках на шиї. При цьому підтягується шкіра і SMAS, їх надлишок відсікається, а зайві жирові відкладення на шиї видаляються шляхом ліпосакції. В даному випадку, здійснюється розріз шкіри ззаду і спереду вушної раковини, а також прокол на підборідді довжиною в 3 мм. Після загоєння, рубці непомітні, завдяки чому не утворюються шрами. В результаті операції підтягується підборіддя, овал лиця, щоки і вирівнюється лінія щелепи.

Подтяжка 2/3 лица и шеи

Подтяжка 2/3 лица

Липосакция шеи

Підтяжка середньої зони обличчя. Така операція показана людям, у яких розвинулось опущення середньої частини щік, глибокі носогубні складки, виражені малярні мішки. Метод дозволяє усунути всі ці проблеми. Розрізи при такому виді хірургічного втручання виконуються в ділянці скронь, на нижніх повіках або всередині рота.

Подтяжка средней зоны лица

Субментальна пластика. Метод підтяжки зони підборіддя та шиї. Він застосовується в тих випадках, коли кут між шиєю і підборіддям згладжений, яскраво вираженій птоз шиї. Через розріз на шкірі довжиною 3 см виконується зшивання країв платизми (підшкірний м’яз шиї). Завдяки проведенню процедури поліпшується контур і зовнішній вигляд шиї.

Субментальная пластика

Темпоральний фейсліфтинг. Цей метод підтяжки виконується в верхній третині обличчя. На скронях за лінією волосся робиться маленький розріз, підтягується скроневий м’яз, видаляється зайва шкіра.

Багато пацієнтів турбуються про стан волосся після цього методу підтяжки, але є кілька причин, що виключать їх пошкодження і, як наслідок, появи залисин у місцях проведення операції:

 • тканини не коагулюються в районі росту волосся;
 • все натягнення при зашивання розрізу припадає на глибокі тканини.

Після процедури піднімаються кутики брів і зовнішні кутики верхніх повік, що робить погляд більш відкритим, птоз тканини щік зникає, також розгладжуються і дрібні мімічні зморшки.

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя. Похмурий вираз обличчя, опущені брови, глибокі зморшки на лобі і «важке» нависання верхніх повік допоможе усунути підтяжка області брів і лоба. В основному, такі ознаки свідчать про втрату шкірою еластичності. Крім скальпеля, під час операції такого виду пластичний хірург буде використовувати ендоскоп. В цьому випадку роблять розрізи розміром від 1 до 4 см в волосистій частини голови. Погляд після процедури стає молодий і більш відкритим.

Эндоскопическая подтяжка верхней трети лица

Відкрита підтяжка лоба. У 5% випадків потрібне проведення відкритої підтяжки лоба вінцевих розрізом, котрий проводиться по лінії росту волосся. Використовується тільки тоді, коли пацієнт має дуже високий лоб і значний надлишок шкіри.

Открытая подтяжка лба

Пряма підтяжка брів. Дуже часто спеціалісти стикаються з ситуацією, коли пацієнт має високий лоб без зморшок, але при цьому його брови розташовуються досить низько. У таких випадках призначається пряма підтяжка брів - операція, що відрізняється своєю простотою: при процедурі, просто видаляється смужка шкіри над бровами. Розріз здійснюється над лінією росту брови. Слідів після операції не видно, оскільки у жінок він приховується перманентним татуажом, а у чоловіків - за рахунок густого природного росту брів.

Прямая подтяжка бровей

Види фейсліфтингу

Види підтяжки обличчя можна умовно поділити за такими ознакам:

 • кількість шарів тканин, яка піддаються процедурі підтяжки;
 • тип хірургічного розрізу;
 • площа шкіри обличчя, на якій проводиться фейсліфтинг;
 • ступінь хірургічного втручання.

За кількістю шарів тканин, задіяних під час операції, розрізняють наступні види:

 1. Підтяжка глибоких шарів шкіри – задіює м’язи обличчя і дає максимальний ефект, дозволяючи вирівняти найбільш складні вікові деформації шкіри;
 2. Підтяжка середніх шарів шкіри– менш інвазивний метод підтяжки, субперіостальний спосіб, коли проводиться ліфтинг тканин над кісткою;
 3. Нитковий фейсліфтинг (більше про підтяжки нитками у відповідному розділі) - це ліфтинг шкіри або так званий скін - ліфтинг спеціальними нитками, що розсмоктуються або не розсмоктуються і мають ревіталізуючий ефект. Він підходить для корекції невеликих змін шкіри лиця.

Медичні показання і протипоказання до кругової підтяжки обличчя

Як і будь – яке хірургічне втручання, підтяжка має ряд показань і протипоказань до виконання.

Показання до підтяжки обличчя

Основним сигналом про необхідність проведення підтяжки є такі ознаки старіння:

 • явні зморшки («гусячі лапки», лінії на лобі);
 • втрата пружності шкіри шиї і обличчя (поява складок провислої шкіри);
 • вертикальні складки або тяжі на шиї, поява другого підборіддя;
 • провисання щік або птоз, загрубіння носогубних складок.

Протипоказання до підтяжки обличчя

До протипоказань застосування фейсліфтингу відносяться такі патологічні стани:

 • захворювання шкіри;
 • запальні процеси в організмі;
 • серйозні патології серця або легень;
 • недостатність нирок або печінки;
 • сцукровому діабеті;
 • порушення коагуляції крові.

 

Консультаційна підтримка спеціаліста: дізнайтесь, як зробити Ваше лице ідеальним!

Якщо Ви помітили ознаки старіння шкіри, то завдяки консультації спеціаліста клініки «Nove Tilo» зможете дізнаєтесь, як безпечно і ефективно сповільнити зміни шкіри за допомогою фейсліфтингу або інших методів. Запропонована нами процедура дозволяє вирішити цілий ряд вікових проблем, що залишають відбиток на Вашому лиці. Рекомендується проводити першу підтяжку після 40 років.

 

Фото ДО і ПІСЛЯ кругової підтяжки обличчя

Які ще методики омолодження бувають?

На сьогоднішній день існує досить велика кількість методів омолодження. Більшість з них може бути використано як разом з підтяжкою, так і окремо. Комплексні процедури дають ще більшу ефективність. Чудові результати дають лазерне шліфування шкіри та хімічний пілінг, за допомогою яких усуваються неглибокі складки і зморшки на лиці, рубці, сліди акне і шрамів. Зміцнення тканин і нових форм обличчя здійснюється за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти – біоревіталізація. Крім того, проводять ліпофілінг і контурну пластику, розгладжуючи складки і зморшки спеціальні наповнювачі.

Помітному омолодженню сприяє ряд процедур, які можуть проводитися одночасно з підтяжкою. До таких слід зарахувати блефаропластику (підтяжку повік) і видалення комків Біша (зменшує щоки).

Питання, що найчастіше задають пацієнти

 • В якому віці можна робити підтяжку обличчя?

  Паспортний вік не важливий для проведення пластичної операції з фейсліфтингу. Найважливіше - це стан шкіри лиця та шиї: наявність зморшок, в'ялість шиї, птоз щік. Наявність цих вікових симптомів, а не сам вік, є показанням до підтяжки.
 • Як довго буде триматись ефект після операції?

  Ефект може триматись 10-15 років. У цей період вікові ознаки не будуть проявлятися на шкірі, але багато в чому це буде залежати від способу життя пацієнта після операції. Негативними факторами для тривалості післяопераційного ефекту є хвороби, стреси, ендокринні збої в організмі, а також різке схуднення відбивається на обличчі і може істотно скоротити тривалість результату. Для збереження молодості варто використовувати високоякісну косметику для догляду за обличчям і дотримуватися щоденних гігієнічних процедури.
 • Чи впливає пора року на результат операції?

  Ні, результат пластики не залежить від пори року і клімату, також це не впливає на тривалість реабілітаційного періоду.
 • В яких ділянках обличчя залишаться шрами?

  Зазвичай шрами розташовані по лінії волосся. Рубець після операції перед вухом буде непомітний і з часом зникне.
 
 • На скільки років можна помолодшати після пластики обличчя?

  В середньому пластика допомагає помолодшати на 10 років від початкового стану пацієнта.
 • Чи важливий овал обличчя при проведенні фейсліфтингу?

  Ні, на сам процес проведення операції овал особи не впливає, але може цікаво вплинути на результат. Наприклад, у пацієнтів з худорлявим довгастим обличчям і високими вилицями (так званий «аристократичний» тип) ефект омолодження буде виявлятися сильніше, ніж у пацієнтів з іншими типами особи.
 • Скільки разів потрібно робити підтяжку обличчя?

  Після першої операції з підтяжки обличчя - повтор не потрібен. Більшість пацієнтів ніколи не роблять повторну пластику. Але при необхідності, фейсліфтинг можна робити 2-3 рази протягом життя з періодичністю в 7-10 років.
 • Як зміняться риси обличчя після процедури?

  Риси обличчя неможливо змінити при такій операції. А маскоподібний вираз обличчя є наслідком хірургічної помилки під час проведення операції. Також вона може виникнути в результаті занадто частого застосування пластики або через занадто широке відшарування і надмірної «перетяжки» шкіри обличчя.
 •  
 

Подробиці та ціни

Підтяжка обличчя усуває ознаки старіння, недоліки зовнішності, надає молодого та свіжого вигляду. Отриманий результат зберігається тривалий час (багато років), навіть не дивлячись на особливості способу життя і шкіри людини.

Омолодження обличчя сприятливо діє не лише на зовнішній вигляд, а й піднімає самооцінку, сприяє покращенню якості життя.

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про фейсліфтинг в клініці «Nove Tilo».

Подробиці

Тривалість операції – від 3-6 годин

Наркоз – загальний

Стаціонар – 1 доба

Реабілітація – 3 тижні

Фейсліфтинг: ціни

Ціна варіюється від $2400 до $5000

Операция Цена, у.е.
Підтяжка нижніх 2/3 обличчя і шиї 3200 у.е.
Ендоскопічна підтяжка верхньої 1/3 обличчя 2400 у.е.
Круговий фейсліфтинг (підтяжка нижніх 2/3 і ендоскопічна підтяжка верхньої 1/3 обличчя) 5000 у.е.
Міні - підтяжка нижніх 2/3 обличчя (S-lifting, MACS-lifting) 3000 у.е.
Підтяжка верхньої 1/3 обличчя (коронарний доступ) 2500 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів. Ціна на аналізи - $50-75.

Додаткові витрати

Послуга Ціна, у.е.
Скорочене обстеження перед операцією під місцевою анестезією 50 у.е.
Повне обстеження перед операцією під наркозом 75 у.е.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.е.
Додаткова година наркозу 100 у.е.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.е.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Делала носик??‍♀️ У меня было смешение кости и горбинка. Так же я не дышала носом. Начту с того что я Долго искала врача. Были специалисты из Львова, Одессы Ха, Львов. Я даже не задумывалась о Киев...

Арина

Я не знаю, как мужчины, но женщине иногда хочется что-то изменить в своей внешности. Кто-то прическу, кто-то фигуру, кто-то что-то в лице. Но у меня было не простое желание изменить себя. У меня была ...

Татьяна

Я очень долго настраивалась на третичную маммопластику, понимая всю сложность ситуации. Но решилась... Прошло 2 месяца и сказать "Отлично" - это ничего не сказать. Что не говори, будет мало! Восторг ...

Иванна

Иметь шикарную грудь всегда было моей мечтой, и я рада что смогла ее осуществить! Целых 2 года я искала хирурга, который сделает самую красивую грудь в Киеве( по мнению подруг и мужа так и есть!) И я...

Натали

Клинике Nove Tilo порадовала высоким уровень сервиса и вежливым, открытым персоналом. Искренне хочу поблагодарить своего хирурга - Тамерлана Кадиева. Его профессионализм и преданность своему делу вн...

Наталья

Хочу выразить благодарность клинике Nove Tilo за высокий европейский уровень и приветливый коллектив. Особо искренне хочу поблагодарить своего хирурга - Тамерлана Кадиева. Меня впечатлил его фанатич...

Марина

Обратился в клинику для решения проблемы с постоянно заложенным носом. В июле 2018 сделали эндоскопическую полипотомию. С тех пор я забыл о существовании насморка, частых простудах и сосудосужающих п...

Олег

Хочу выразить благодарность всему персоналу клиники Nove Tilo за успешную операцию по выпрямлению перегородки и удалению полипов. После долгих лет мучения с вечно заложенным носом, сосудосуживающим...

Денис

Добрый день! Хочу поблагодарить Тимофей Олега Васильевича за чуткое и внимательное отношение ко мне! Благодаря его работе меня в мои 44 называют девушкой, поверьте -это очень приятно! ❤️Отдельно спаси...

Юлия

Добрый день! Хочется написать несколько слов, так как впечатления и эмоции просто вырываются наружу. Несколько лет назад, случай или судьба свели меня с Тимофей Олегом Васильевичем . Закончилось наше ...

Нечипорук Светлана

Хочу поблагодарить Доктора Тимофей О.В за чуткое отношение и высокий профессионализм. Я очень довольна результатом,а это главное в работе хирурга! Также самые теплые слова в адрес мед. персонала!!! ❤️...

Юлия

Доброго дня. Хочу подякувати персоналу клініки Nove Tilo і персонально лікарю В.Ющенку за відмінно зроблену операцію з викривлення носової перегородки. Дякую за ввічливе та уважне ставлення всьог...

Misha

Искренне благодарна Хориной Анне Леонидовне. Я долго сомневалась и был момент страха и недоверия. Но после общения и процедуры я почувствовала что Анна Леонидовна просто ангел во плоти ) , и мой муж т...

Ирина Тимощук

Делала операцию в этой чудесной клинике 19 мая 2018. У Олега Васильевича волшебные руки и лучшая команда, которую я когда-либо встречала в мед.учреждениях.  И Анна Леонидовна, и Викто...

Алла

Выражаю свою искреннюю благодарность и величайшее признание клинике европейского уровня "Нове Тiло"! Это то место, где не чувствуешь себя "безнадежно больным" и пренебрегаемым, как принято в постсовет...

Инна Бояджи

Хочу написать огромную благодарность всему персоналу «НовоеТело»!!! Начну с Тимофей Олега Васильевича, это не просто врач, для меня он стал настоящим пророком! Пришла к нему на консультацию, по поводу...

Юлия

Хочется сразу отметить, что в клинике «Nove Tilo» работаю не врачи! Врачами этих людей сложно назвать!!!! Там работают Боги и Богини пластической хирургии, а администраторы и младший медицинский персо...

Ксения Мещерякова

02.07.18 в клинике Nove tilo мне сделали операцию по удалению миндалин (тонзиллэктомию). После полутора года хождений по врачам, как в государственных клиниках, так и в частных, я уже была настроена н...

Анастасия

Делал операцию на перегородку носа. Вечные отиты, заложенность ушей, насморк в холодную погоду. Нашел эту клинику через друзей. Здесь операцию делали общие знакомые, обойдя ряд клиник в Киеве.   Для...

Алексей

В 2011 году делала отопластику у Олега Васильевича. Огромное спасибо! Очень довольна результатом. Олег Васильевич настоящий профессионал своего дела. Внимательный, приятный в общении доктор. ...

Елена

Добрый день, уважаемый коллектив и гости клиники NoveTilo! Хочется оставить самый позитивный отзыв! И особенно поблагодарить Олега Васильевича за высокий профессионализм, творческий подход, внимательн...

Наталья

6 лет назад делала риносептопластику у Олега Васильевича,а маме блефаропластику.До сих пор довольны результатом.Доктор и ,как человек,очень хороший. Профессионал своего дела.Очень ему благодарна за о...

Анна

Очень рада, что сделала ринопластику именно в этой клинике. Хочу выразить благорарность всему персоналу за подерржку и такое чуткое отношение к клиентам, особенно, за правильный настрой к операции. И,...

Виктория

Я делала в этой клинике липофиллинг лица. Процедура проводилась с участием Тимофей Олега Васильевича. Очень внимательный доктор, к тому же может поднять настроение, а это помогает справить с волнением...

Елена

Здравствуйте! Хочу поделиться приятными впечатлениями! Я сама медик с большим опытом работы в отделении реанимации и анестезиологии, повидала многое. У меня была мечта - риносептопластика! Но долго не...

Наталия

Делала резекцию комков Биша, пишу отзыв для тех, кто боится и не может решится, но желание есть.Сама опреация очень малотравматична и минимальна по времени, напоминает поход к стоматологу,целесообразн...

Ника

Месяц назад делала ринопластику у Хориной Анны Леонидовны. Безумно благодарна и счастлива от результата!!! До сих пор не верится) Отдельное спасибо медперсоналу и администрации за помощь и содейств...

Kristina

Безмерно Благодарна команде клиники NoveTilo! Искренне рада что нашла таких специалистов, делала 3 недели назад липосакцию живота,внутренних частей ног у Анны Хориной (спасибо за понимаешь поддержку и...

Alina

Искренне Благодарна! Докторам! за мои красивые, правильной формы груди!) Радуюсь! (был птоз (обвисание) третьей степени). Анестезиологу! за внимательность и позитив! Медсестрам! за терпение и за...

Оксана

У меня с детства было две мечты - сделать уши и нос. 7 лет назад сделала у Олега Васильевича Тимофея отопластику. Получилось идеально. Обратилась позже с носом, но Олег Васильевич как порядочный врач ...

Таня

Полтора месяца назад я делала лабиопластику (коррекцию) у Тимофея Олега Васильевича и очень довольна результатом. Олег Васильевич все сделал идеально. К тому же, послеоперационный период был легким и ...

Яна

Ющенко Виктор Николаевич! Самый умный! Самый талантливый! Самый красивый ДОКТОР! Только ему я могу доверить лечение своих детей и лечение своего мужа! Спасибо Вам!...

Татьяна

Огромное спасибо Ющенко Виктору Николаевичу за ринопластику! Очень рекомендую клинику , коллектив чудесный , доброжелательный и все делают свою работу очень профессионально! ...

Светлана

Спасибо Вам, Олег Васильевич, за удовольствие видеть себя в зеркале) Очень рада, что несколько лет назад нашла именно Вас! Началось все с блефаропластики, потом липофилинг, комочки Биша и т.д. Я бл...

Виктория

Добрый день. Хочу поблагодарить Тимофея Олега Васильевича. Делала у него блефаропластику, биша, липосакцию шеи. Все операции прошли очень успешно. Доверяю ему на 100% и очень рада что нашла своего док...

Елена

I would like to express my gratitude to Dr. Ющенко,for the excellent work he did. Before the rhinoplasty I had breathing problems, as I could rarely feel the aroma of a flower or a nice perfume, if it...

Cwetalin

Добрый день! Хочу поблагодарить Ющенко Виктора Николаевича за успешную ринопластику носа и удаление комков Биша. Настоящий профессионал своего дела и просто приятный человек. Доктор внимательный и, не...

Екатерина

Всім доброго дня! Хочу поділитися своїми враженнями та відчуттями після лікування в клініці Nive Tilo. Маючи викривлення носової переділки і багаторічну залежність від сосудозвужуючих препаратів, запи...

Аркадій

Впервые обратилась к Тимофею Олегу около 8 лет назад, была проведена отопластика (корекция лопоухости), результат меня радует и по сей день, я могу позволить себе любые прически, не опасаясь, что мои ...

Инна Никитина

Добрый день. Хочу от чистого сердца поблагодарить Олег Васильевича за все операции и процедуры, каких было не мало) Все безумно понравилось: рино, блефаропластика, удаление биша, грудь, лодыжки и неко...

Иванна

Спасибо большое за помощь доктору Ющенко Виктору! Спасибо мед.сестре Лене, анестезиологу, а также всему мед.персоналу клиники. Отличная сплоченная работа коллектива! ...

Ирина

Только вчера лежала на операционном столе в клинике Nove Tilo. Олег Тимофей старательно улучшал мой образ : была сделана блефаропластика верхнего века, липосакция второго подбородка, брылей и удалени...

Оксана

5 лет назад я доверила свое лицо пластическому хирургу Олегу Васильевичу Тимофею. И ни разу об этом не пожалела! Делала блефаропластику, лазерную шлифофку, липофилинг. В мои 50 лет улыбаться своему от...

Юлия

Жизнь прекрасна и удивительна, когда встречаешь умных, добрых и удивительных людей! И, тогда, очень тепло и уютно после встреч с ними. Желаю здоровья и творческих успехов всем рукам и глазам, которые ...

Лилия

Недавно была в этой клинике. Отношение врачей просто идеальное, почувствовала себя VIP-клиентом....

Маргарита

Хочу поблагодарить доктора Ющенко Виктора Николаевича, к которому обращался несколько раз и получал действительно квалифицированную помощь. Это настоящий профессионал своего дела....

Кирилл

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection