Підтяжка обличчя в Києві (фейсліфтинг): кругова підтяжка обличчя

Фейсліфтинг: пластична операція з підтяжки контурів обличчя

Наше обличчя є візитною карткою, котра легко розкриває всю правду про нас. Час залишає на ньому сліди у вигляді зморшок від повсякденних стресів, і зі віком ці сліди стають дедалі помітнішими. Контур обличчя втрачає чіткість і привабливість.

На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних методів омолодження є підтяжка обличчя. Ця процедура дозволяє відновити контури овалу обличчя, зробити його більш виразним, прибрати складки та зморшки.

Хочете повернути молодість і привабливість своєму обличчю? Безпечна підтяжка обличчя допоможе втілити це бажання у дійсність за доступною ціною в центрі пластичної хірургії «Nove Tilo».

Результати

 • Чіткі контури обличчя
 • Омолодження на 10-15 лет
 • Усунення носогубних складок
 • Ліфтинг брів

Подробиці про підтяжку обличчя

Що таке фейсліфтинг?

Це область пластичних операцій, що усувають всі вікові недоліки і повертають чіткість контурам обличчя. Підтяжка обличчя рекомендується після 40 років, так як до цього віку її можна замінити альтернативними безопераційними методиками.

Методи фейсліфтингу

Підтяжка нижніх 2/3 обличчя. SMAS-підтяжка нижніх 2/3 обличчя і шиї - це найкращий метод омолодження при обвисанні щік, виражених носогубних складках і «бульдожках», другому підборідді, складках на шиї. При цьому підтягується шкіра і SMAS, їх надлишок відсікається, а зайві жирові відкладення на шиї видаляються шляхом ліпосакції. В даному випадку, здійснюється розріз шкіри ззаду і спереду вушної раковини, а також прокол на підборідді довжиною в 3 мм. Після загоєння, рубці непомітні, завдяки чому не утворюються шрами. В результаті операції підтягується підборіддя, овал обличчя, щоки і вирівнюється лінія щелепи.

Подтяжка 2/3 лица и шеи

Подтяжка 2/3 лица

Липосакция шеи

Підтяжка середньої зони обличчя. Така операція показана людям, у яких розвинулось опущення середньої частини щік, глибокі носогубні складки, виражені малярні мішки. Метод дозволяє усунути всі ці проблеми. Розрізи при такому виді хірургічного втручання виконуються в ділянці скронь, на нижніх повіках або всередині рота.

Подтяжка средней зоны лица

Субментальна пластика. Метод підтяжки зони підборіддя та шиї. Він застосовується в тих випадках, коли кут між шиєю і підборіддям згладжений, яскраво вираженій птоз шиї. Через розріз на шкірі довжиною 3 см виконується зшивання країв платизми (підшкірний м’яз шиї). Завдяки проведенню процедури поліпшується контур і зовнішній вигляд шиї.

Субментальная пластика

Темпоральний фейсліфтинг. Цей метод підтяжки виконується в верхній третині обличчя. На скронях за лінією волосся робиться маленький розріз, підтягується скроневий м’яз, видаляється зайва шкіра.

Багато пацієнтів турбуються про стан волосся після цього методу підтяжки обличчя, але є кілька причин, що виключать їх пошкодження і, як наслідок, появи залисин у місцях проведення операції:

 • тканини не коагулюються в районі росту волосся;
 • все натягнення при зашивання розрізу припадає на глибокі тканини.

Після процедури піднімаються кутики брів і зовнішні кутики верхніх повік, що робить погляд більш відкритим, птоз тканини щік зникає, також розгладжуються і дрібні мімічні зморшки обличчя.

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя. Похмурий вираз обличчя, опущені брови, глибокі зморшки на лобі і «важке» нависання верхніх повік допоможе усунути підтяжка області брів і лоба. В основному, такі ознаки свідчать про втрату шкірою еластичності. Крім скальпеля, під час операції такого виду пластичний хірург буде використовувати ендоскоп. В цьому випадку роблять розрізи розміром від 1 до 4 см в волосистій частини голови. Погляд після процедури стає молодий і більш відкритим.

Эндоскопическая подтяжка верхней трети лица

Відкрита підтяжка лоба. У 5% випадків потрібне проведення відкритої підтяжки лоба вінцевих розрізом, котрий проводиться по лінії росту волосся. Використовується тільки тоді, коли пацієнт має дуже високий лоб і значний надлишок шкіри.

Открытая подтяжка лба

Пряма підтяжка брів. Дуже часто спеціалісти стикаються з ситуацією, коли пацієнт має високий лоб без зморшок, але при цьому його брови розташовуються досить низько. У таких випадках призначається пряма підтяжка брів - операція, що відрізняється своєю простотою: при процедурі, просто видаляється смужка шкіри над бровами. Розріз здійснюється над лінією росту брови. Слідів після операції не видно, оскільки у жінок він приховується перманентним татуажом, а у чоловіків - за рахунок густого природного росту брів.

Прямая подтяжка бровей

Види фейсліфтингу

Види підтяжки обличчя можна умовно поділити за такими ознакам:

 • кількість шарів тканин, яка піддаються процедурі підтяжки;
 • тип хірургічного розрізу;
 • площа шкіри обличчя, на якій проводиться фейсліфтинг;
 • ступінь хірургічного втручання.

За кількістю шарів тканин, задіяних під час операції по підтяжці обличчя, розрізняють наступні види:

 1. Підтяжка глибоких шарів шкіри – задіює м’язи обличчя і дає максимальний ефект, дозволяючи вирівняти найбільш складні вікові деформації шкіри;
 2. Підтяжка середніх шарів шкіри– менш інвазивний метод підтяжки, субперіостальний спосіб, коли проводиться ліфтинг тканин над кісткою;
 3. Нитковий фейсліфтинг (більше про підтяжки нитками у відповідному розділі) - це ліфтинг шкіри або так званий скін - ліфтинг спеціальними нитками, що розсмоктуються або не розсмоктуються і мають ревіталізуючий ефект. Він підходить для корекції невеликих змін шкіри обличчя.

Медичні показання і протипоказання до кругової підтяжки обличчя

Як і будь – яке хірургічне втручання, підтяжка обличчя має ряд показань і протипоказань до виконання.

Показання до підтяжки обличчя

Основним сигналом про необхідність проведення підтяжки обличчя є такі ознаки старіння:

 • явні зморшки («гусячі лапки», лінії на лобі);
 • втрата пружності шкіри шиї і обличчя (поява складок провислої шкіри);
 • вертикальні складки або тяжі на шиї, поява другого підборіддя;
 • провисання щік або птоз, загрубіння носогубних складок.

Протипоказання до підтяжки обличчя

До протипоказань застосування фейсліфтингу відносяться такі патологічні стани:

 • захворювання шкіри;
 • запальні процеси в організмі;
 • серйозні патології серця або легень;
 • недостатність нирок або печінки;
 • сцукровому діабеті;
 • порушення коагуляції крові.

 

Консультаційна підтримка спеціаліста: дізнайтесь, як зробити Ваше обличчя ідеальним!

Якщо Ви помітили ознаки старіння шкіри, то завдяки консультації спеціаліста клініки «Nove Tilo» зможете дізнаєтесь, як безпечно і ефективно сповільнити зміни шкіри і всього обличчя за допомогою фейсліфтингу або інших методів. Запропонована нами підтяжка обличчя дозволяє вирішити цілий ряд вікових проблем, що залишають відбиток на Вашому обличчі. Рекомендується проводити першу підтяжку після 40 років.

 

Фото ДО і ПІСЛЯ кругової підтяжки обличчя

Які ще методики омолодження бувають?

На сьогоднішній день існує досить велика кількість методів омолодження. Більшість з них може бути використано як разом з підтяжкою, так і окремо. Комплексні процедури дають ще більшу ефективність. Чудові результати дають лазерне шліфування шкіри та хімічний пілінг, за допомогою яких усуваються неглибокі складки і зморшки на обличчі, рубці, сліди акне і шрамів. Зміцнення тканин і нових форм обличчя здійснюється за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти – біоревіталізація. Крім того, проводять ліпофілінг і контурну пластику, розгладжуючи складки і зморшки спеціальні наповнювачі.

Помітному омолодженню сприяє ряд процедур, які можуть проводитися одночасно з підтяжкою. До таких слід зарахувати блефаропластику (підтяжку повік) і видалення комків Біша (зменшує щоки).

Питання, що найчастіше задають пацієнти

 • В якому віці можна робити підтяжку обличчя?

  Паспортний вік не важливий для проведення пластичної операції з фейсліфтингу. Найважливіше - це стан шкіри обличчя і шиї: наявність зморшок, в'ялість шиї, птоз щік. Наявність цих вікових симптомів, а не сам вік, є показанням до підтяжки обличчя.
 • Як довго буде триматись ефект після операції?

  Ефект може триматись 10-15 років. У цей період вікові ознаки не будуть проявлятися на шкірі обличчя, але багато в чому це буде залежати від способу життя пацієнта після операції. Негативними факторами для тривалості післяопераційного ефекту є хвороби, стреси, ендокринні збої в організмі, а також різке схуднення відбивається на обличчі і може істотно скоротити тривалість результату. Для збереження молодості варто використовувати високоякісну косметику для догляду за обличчям і дотримуватися щоденних гігієнічних процедури.
 • Чи впливає пора року на результат операції?

  Ні, результат пластики обличчя не залежить від пори року і клімату, також це не впливає на тривалість реабілітаційного періоду.
 • В яких ділянках обличчя залишаться шрами?

  Зазвичай шрами розташовані по лінії волосся. Рубець після операції перед вухом буде непомітний і з часом зникне.
 
 • На скільки років можна помолодшати після пластики обличчя?

  В середньому пластика обличчя допомагає помолодшати на 10 років від початкового стану пацієнта.
 • Чи важливий овал обличчя при проведенні фейсліфтингу?

  Ні, на сам процес проведення операції овал особи не впливає, але може цікаво вплинути на результат. Наприклад, у пацієнтів з худорлявим довгастим обличчям і високими вилицями (так званий «аристократичний» тип) ефект омолодження буде виявлятися сильніше, ніж у пацієнтів з іншими типами особи.
 • Скільки разів потрібно робити підтяжку обличчя?

  Після першої операції з підтяжки обличчя - повтор не потрібен. Більшість пацієнтів ніколи не роблять повторну пластику обличчя. Але при необхідності, фейсліфтинг можна робити 2-3 рази протягом життя з періодичністю в 7-10 років.
 • Як зміняться риси обличчя після процедури?

  Риси обличчя неможливо змінити при підтяжки шкіри обличчя. А маскоподібний вираз обличчя є наслідком хірургічної помилки під час проведення операції. Також вона може виникнути в результаті занадто частого застосування пластики обличчя або через занадто широке відшарування і надмірної «перетяжку» шкіри обличчя.
 •  
 

Подробиці та ціни

Підтяжка обличчя усуває ознаки старіння, недоліки зовнішності, надає молодого та свіжого вигляду. Отриманий результат зберігається тривалий час (багато років), навіть не дивлячись на особливості способу життя і шкіри людини.

Омолодження обличчя сприятливо діє не лише на зовнішній вигляд, а й піднімає самооцінку, сприяє покращенню якості життя.

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про фейсліфтинг в клініці «Nove Tilo».

Подробиці

Тривалість операції – від 3-6 годин

Наркоз – загальний

Стаціонар – 1 доба

Реабілітація – 3 тижні

Фейсліфтинг: ціни

Ціна варіюється від $1700 до $3800

Операция Цена, у.е.
Підтяжка нижніх 2/3 обличчя і шиї 2600 у.е.
Ендоскопічна підтяжка верхньої 1/3 обличчя 1800 у.е.
Кругова підтяжка обличчя (підтяжка нижніх 2/3 і ендоскопічна підтяжка верхньої 1/3 обличчя) 3800 у.е.
Міні - підтяжка нижніх 2/3 обличчя (S-lifting, MACS-lifting) 1800 у.е.
Підтяжка верхньої 1/3 обличчя (коронарний доступ) 2500 у.е.
Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя 1700 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів. Ціна на аналізи - $50-75.

Додаткові витрати

Послуга Ціна, у.е.
Скорочене обстеження перед операцією під місцевою анестезією 50 у.е.
Повне обстеження перед операцією під наркозом 75 у.е.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.е.
Додаткова година наркозу 100 у.е.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.е.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием