Реабілітація після пластичних операцій на тілі в Києві: ціни, фото та відгуки

Реабілітація після пластичних операцій на тілі: реабілітаційний період після пластики тіла

У медицині існує кілька косметичних методів, що сприяють прискоренню процесу відновлення організму після пластичних операцій на тілі.

Бажаєте скоріше відновитися після пластичної операції? Звертайтеся в медичний центр в Києві «Nove Tilo», і наші фахівці допоможуть в цьому. Вони підберуть для Вас підходящу процедуру, яка гарантуватиме отримання бажаного результату.

Результати

  • Усунення рубців на тілі
  • Нормалізація обміну речовин
  • Зменшення больових відчуттів
  • Відновлення кровопостачання в тканини

Подробиці про реабілітацію

Що входить до переліку відновлювальних заходів?  Реабілітаційний період складається з комплексу відновлювальних косметологічних процедур, які прискорюють процес загоєння ран і інших наслідків після пластичних операцій на тілі.

Реабілітаційний період після пластики тіла є важливим пунктом, адже це впливає на тривалість загоєння післяопераційних ран, ефект операції, а також загальний стан здоров'я пацієнта. Щоб уникнути утворення грубих рубців на тілі і виникнення запальних процесів, фахівці рекомендують дотримуватися всіх вказівок лікаря після будь-яких операцій на тілі.

Медичні показання

Показання

Основними показаннями до проведення процедур з реабілітації організму є:

  • Поява рубців
  • Набряки
  • Порушення обміну речовин (внаслідок хірургічного втручання)

 

Консультація з фахівцем: як відновитися після операцій на тілі?

На індивідуальній консультації з фахівцем Вам підберуть підходящий спосіб для правильного догляду за тілом після пластичної операції. У нашому медичному центрі «Nove Tilo» проводять найефективніші і безпечні косметичні процедури, які допомагають пацієнтам скоротити час відновлення, попередити певні ускладнення після операцій, а також усунути постопераційні недоліки на шкірі тіла.

 

 

 

Постопераційні процедури: ціни

Ціна пакета послуг може коливатись залежно від вибраних процедур і їх тривалості і варіюється від $350 до $500

Процедура Ціна, у.е.
Постопераційні процедури: ціни 350 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів. Ціна на них коливається від $50-75. Вона залежить від виду анестезії. Якщо наркоз загальний, то необхідно провести більше аналізів, відповідно, ціна на них буде $75.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием