Лікування варикозу в Києві (Скеротерапія): видалення варикозних вен, ціна, відгуки

Склеротерапія: процедура лікування варикозу вен

Склеротерапія варикозу – одна з найбільш поширених медичних процедур через свою потрібність людям різних видів професій. Це ефективний безопераційний метод видалення судин, що проводиться в клініці пластичної хірургії «Nove Tilo».

Бажаєте, щоб Ваші ноги стали здоровішими і привабливими? Запишіться до нас на індивідуальну консультацію!

Результати

 • Усунення варикозу
 • Видалення дрібних судин
 • Привабливість ніг
 • Усунення судинних зірочок

Подробиці про склеротерапію

Види склеротерапії

До сучасних видів склеротерапії відносяться:

Ехосклеротерапія з використанням ультразвукового контролю. Це малоінвазивний метод, який полягає у введенні в просвіт вени склерозанта під точним УЗД-контролем. Застосування цього виду контролю під час склеротерапії вен зробило крок вперед в лікуванні варикозних захворювань.

Ехосклеротерапія – одна з найефективніших «безопераційних» методик видалення розширених вен, давно визнана за кордоном. Вона може проводиться з метою лікування важкої форми варикозу, коли оперативне втручання неможливе або існує ускладнення для проведення операції, у вигляді алергії на анестезію.

Ультразвуковий контроль сприяє прицільному введенню ін'єкції склерозанта і розташування його по всій ділянці розширеної вени.

Головна перевага цього методу в тому, що він дає можливість дістатись до великих перфорантних вен, які розташовані глибоко і зовні непомітні, оскільки зовнішні варикозні вени - це лише вторинна ознака хронічної венозної недостатності. Видалення тільки їх в більшості випадків на ефективне.

Як проводиться ехосклеротерапія? При проведенні цього методу, за один сеанс вводиться до 10 мл склерозантів (5-6 ін'єкцій). Кількість ін'єкцій та необхідні обсяги препаратів розраховуються фахівцем залежно від величини зони ураження вен нижніх кінцівок. В середньому потрібно від 1 до 6 процедур.

Після застосування ехосклеротерапії пацієнт отримує бажаний результат, який можна оцінити відразу шляхом проведення ультразвукового дослідження. Якщо ультразвук показав наявність необроблених ділянок вен, тоді є можливість провести повторний сеанс.

Пінна склеротерапія ( «foam-form»). Це малоінвазивний метод, який ще називається «foam form». В основі цієї унікальної методики лежить особливість пінної структури ін'єкцій склерозантів, що вводяться в просвіт вен.

Ця піна є частиною склерозанта і кисню в пропорціях 1 до 4. Останнім часом все частіше замість кисню використовують природні гази (вуглекислий газ і т.п.), які мають властивість розчинятися в кров'яних клітинах.

Як проводиться foam-form? В ході процедури, через мікро - прокол пінна субстанція склерозанта вводиться прямо у вену, вражену варикозним розширенням. Просвіт судини заповнюють пінні бульбашки і витісняють з нього надлишок застояної крові, після цього стінки судини скріплюються між собою. В результаті, вена більше не функціонує і зникає, а її замінює сполучна тканина.

Процедура склеротерапії піною проводиться амбулаторно протягом одного сеансу (15-20 хвилин), і не потребує реабілітаційному періоді.

Медичні показання і протипоказання до склеротерапії

Показання до склеротерапії

Медичними показаннями до склеротерапії є:

 • судинна сітка;
 • судинні зірочки на поверхні шкіри обличчя і тіла;
 • розширення дрібних судин шкіри (телеангіектазії);
 • варикозне розширення вен;
 • важка форма варикозу, при якій хірургічне втручання неможливе.

 

Протипоказання до склеротерапії

Склеротерапія протипоказана у випадках:

 • період вагітності та лактації;
 • тромбозу і тромбофлебіту глибоких вен ніг;
 • алергічних реакцій на склерозанти;
 • наявності запалених гнійних вогнищ на шкірі нижніх кінцівок;
 • варикозного захворювання, яке супроводжується нестачею клапанів стовбурових вен.

Консультаційна підтримка фахівця: дізнайтеся, як повернути Вашим ногам привабливість!

Якщо Ви виявили на своєму тілі одну або відразу кілька таких ознак, Ви маєте нагоду звернутися за консультаційною допомогою до фахівців клініки «Nove Tilo», які підкажуть, як ефективно і безпечно можна уповільнити зміни судин ніг. Процедура склеротерапії дозволяє усунути пошкоджені судини, що вирішує за один раз цілий ряд вікових проблем.

 

Подробиці та ціни

Наша клініка гарантує індивідуальний підхід до кожного випадку. Процедура склерозування проводиться з використанням:

 • надтонких голок;
 • безболісного методу;
 • облаштованого високоточними приладами медичного кабінету;
 • кваліфікованого персоналу під час процедури.

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про склеротерапію в клініці «Nove Tilo».

Подробиці

Тривалість операції – до 30 хвилин

Кількість сеансів – від 1 до 6

Інтервали між сеансами – 2-3 тижні

Склеротерапія вен: ціни

Ціна на склеротерапію ніг включає: роботу кваліфікованого персоналу, застосування високоточного обладнання та матеріалів, послуги з післяопераційної реабілітації і варіюється від $100 до $300

Операція Ціна, у.е.
Склеротерапія від 100 до 300 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів.

Додаткові витрати

Послуга Ціна, у.е.
Скорочене обстеження перед операцією під місцевою анестезією 50 у.е.
Повне обстеження перед операцією під наркозом 75 у.е.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.е.
Додаткова година наркозу 100 у.е.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.е.

Якщо у Вас залишились питання стосовно процедури, Ви завжди можете записатись на консультацію до наших фахівців. В клініці «Nove Tilo» зібрані сучасні досягнення та методики пластичної хірургії, що робить нас передовим медичним центром Києва. Це підтверджують відгуки пацієнтів з усієї України!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием