Лазерне та хірургічне видалення доброякісних утворень шкіри в Києві

Видалення новоутворень шкіри: діагностика та видалення доброякісних новоутворень шкіри

Часто пацієнти звертаються зі скаргами на появу пухлин, випуклостей, що ростуть, і плям. Деякі з них мають вкрай неестетичний вигляд і змушують пацієнтів соромитись власної зовнішності. Більшість з новоутворень легко видаляються і рідко з’являються знову, але є такі новоутворення, котрі можуть перетворитись в злоякісні.

Бажаєте мати чисту шкіру? Клініка «Nove Tilo» в Києві пропонує послугу з видалення доброякісних новоутворень від кращих пластичних хірургів. Ми з радістю допоможемо Вам отримати бажаний зовнішній вигляд і позбутися від ризиків для здоров'я за прийнятною ціною.

Результати

 • Чиста шкіра обличчя та тіла;
 • Попередження появи меланоми;
 • Привабливий зовнішній вид;
 • Позбавлення від комплексів.

Що таке доброякісні новоутворення шкіри?

Новоутворення (неоплазія чи пухлина) – це патологічне утворення нової тканини в організмі зі зміненим генетичним апаратом клітини, який призводить до збоїв в регуляції її зростання і диференціації в організмі. Всі новоутворення спеціалісти ділять на злоякісні і доброякісні.

Доброякісні неоплазії не несуть шкоди здоров'ю людини, крім рідкісних випадків, і мають специфічні риси, за якими їх можна відрізнити від злоякісних:

 • уповільнений ріст;
 • рівномірне збільшення;
 • відсутність метастазування;
 • відсутність рецидивів (винятком є новоутворення з «ніжкою»).

Методи видалення доброякісних новоутворень

Навіщо видаляти доброякісні новоутворення якщо вони не несуть шкоди для пацієнта? Відповідь проста: при пошкодженні перерахованих видів неоплазій велика ймовірність переродження їх в злоякісні, а також вони можуть здавлювати судини і нерви в місці розташування і перешкоджати нормальній роботі організму. Тому сучасна пластична хірургія винайшла безліч способів боротьби з новоутвореннями на шкірі. Вони включають такі методи:

 1. Хірургічне висічення

  Хірургічне втручання - це один з класичних методів усунення дефектів шкіри, який застосовують при високодиференційованих новоутвореннях. Процедура проводитися за допомогою скальпеля із застосуванням місцевого знеболювання. Також він добре поєднується з системною терапією, яка запобігає появі нових ущільнень шкіри подібного типу. Після проведення операції знаходитись в стаціонарі не потрібно, але рекомендується регулярна діагностика у фахівця задля запобігання утворенню нових неоплазій.

 2. Електрокоагуляція

  Електрокоагуляція - це один з найшвидших і безпечних варіантів видалення різних видів невусів і папілом за допомогою струму. Ця процедура така ж ефективна, як лазерна терапія і хірургічне видалення, але більш безболісна. Електрокоагуляційна терапія використовується для видалення бородавок, невусів на обличчі або тілі.

 3. Хімічна деструкція

  Такий спосіб видалення полягає в нанесенні хімічної речовини на місце розташування утворення. Струп після процедури через кілька днів відпадає сам по собі, а повне відновлення шкірного покриву настає протягом місяця. Стаціонар після хімічної деструкції не потрібний. На загальний стан організму хімічні речовини ніяк не впливають.

 4. Вплив рідким азотом (кріотерапія)

  Рідкий азот також доволі популярний метод боротьби з новоутвореннями. Ця хімічна речовина має високі терапевтичні здібності, тому цей спосіб простий і ефективний.

  Він заснований на впливі низької температури азоту на тканини організму. Рідкий азот має різні властивості залежно від вибраної методики. Заморожування застосовується для деструкції патогенних тканин і подальшого їх видалення без шкоди для організму. В інших випадках кріотерапія застосовується для звуження судин в зоні проведення операції і виштовхування за допомогою кровоносного потоку шкірної доброякісної патології, але перший варіант вважається кращим, тому що несе менше наслідків для шкірного покриву пацієнта.

 5. Радіохвильова хірургія

  Радіохвильова хірургія - це видалення новоутворень при розрізі м'яких тканин за допомогою виділеного тепла, що випромінюється високочастотними радіохвилями. При використанні цього методу застосується спеціальна медична апаратура, яка виключає появу будь-яких больових відчуттів у пацієнта під час сеансу. Радіохвильова терапія дозволяє видалити папіломі, родимки на обличчі і бородавки тіла.

 6. Лазерне видалення (СО2 терапія)

  Лазерна терапія - це один з найпрогресивніших, на даний момент, методів видалення доброякісних неоплазій. Він проводиться за допомогою медичного СО2 лазера, що усуває будь-які новоутворення швидко і без видимих побічних ефектів. Серед численних переваг цього методу спеціалісти виділяють:

 • безконтактність;
 • відсутність пошкоджень на сусідніх тканинах;
 • вплив на новоутворення в важкодоступних місцях.

Види доброякісних новоутворень

Доброякісні новоутворення відрізняються за характером і причиною виникнення, що ділить їх на набуті та вроджені неоплазії.

Набуті неоплазії

До набутих новоутворень відносяться:

Атерома (жировик)

 • Характеристика новоутворення: виглядає як пухлина, може досягати великого розміру (до 4 см в діаметрі), має чіткі контури і щільну структуру, може запалюватися з болем і підвищенням температури тіла, прориватися. Не перероджується в злоякісну пухлину.
 • Причина виникнення:в результаті закупорки сальних залоз.
 • Особливості лікування: тільки хірургічним шляхом або лазером (якщо атерома не більше 5 мм). Операція триває близько 20 хвилин. Косметичні шви знімають на 6-10 добу.
 • Попередження:не можна розминати і видавлювати атерому, так як це провокує запальні процеси.

Атерома (жировик) - удаление в Киеве

Ліпома

 • Характеристика новоутворення: м’яка, не болить, можна пересувати. Може досягати величезних розмірів (до 15 кг). Практично ніколи не перероджується в злоякісні.
 • Причина виникнення:в результаті порушення розвитку жирової тканини.
 • Попередження: при наявності декількох ліпом можна говорити про ліпоматоз. Він буває спадковим і як наслідок порушень в роботі гіпофіза (ліпоматоз Маделунга - симетрично розташовані ліпоми навколо шиї).
 • Особливості лікування: хірургічним шляхом через лінійний розріз. При множинному ліпоматозі також застосовують ліпосакцію.

Липома

Ксантелазма

 • Характеристика новоутворення: при підвищенні рівня холестерину, генетична схильність.
 • Причина виникнення: : при повышении уровня холестерина, генетическая предрасположенность.
 • Особливості лікування: видаляється хірургічним шляхом за допомогою висічення тканин. Можна поєднувати з блефаропластикою. У післяопераційний період необхідно дотримуватись дієти для зниження рівня холестерину в крові, оскільки ксантелазми служать ознакою розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Удаление доброкачественных образований в Киеве

Папілома (м’яка фіброма, бородавка)

 • Характеристика новоутворення: нагадує білу чи коричневу бородавку на ніжці з нерівною поверхнею. Найчастіше розташовуються в ділянці пахв.
 • Причина виникнення: вірус папіломи людини. Проявляється у людей с ослабленим імунітетом.
 • Особливості лікування: видаляється лазером або електричним ножем (електрокоагуляція). Паралельно проводиться противірусне лікування.

Вроджені неоплазії

В число вроджених доброякісних новоутворень входять:

Невус (родимі плями, родимка)

Характеристика новоутворення: можуть бити плоскими або випуклими, від білого до коричневого, червоного і блакитного кольорів, різного розміру. Головною особливістю невусів є їх здатність перероджуватися в злоякісні пухлини або рак шкіри (меланому).

В Українському Інституті дерматології та косметології розроблений метод самостійної діагностики меланомонебезпечних невусів. Метод називається АККОРД – за основними ознаками розвитку злоякісного новоутворення:

А – асиметрія: здорова родимка повинна бити симетрична (виключення - плями, несиметричні з народження);

К – край: повинен бути рівним, без нерівностей, зазубрин;

К – кровоточивість;

О – забарвлення (окрас): повинне бути рівномірним, без змін, вкраплень, жилок;

Р – розмір: не повинен збільшуватися, небезпечно і наявність безлічі дрібних родимок поруч;

Д – динаміка: якщо з'являються струпи, випадають волосини або пропадає шкірний малюнок.

Кількість меланомонебезпечних невусів становить 10%. До них відносять пігментний прикордонний вид, блакитний, невус Ота і гігантський пігментний підтип, а також передракових меланоз Дюбрея.

До безпечних невусів відносяться: внутрішньодермальний пігментний, фіброепітеліальний, папіломатозний, верукозний, «монгольська пляма», Halo-невус (Сеттона).

 • Причина виникнення: в результаті порушень в формуванні пігменту шкіри (часто - в період внутрішньоутробного розвитку).
 • Особливості лікування: меланомонебезпечні невуси видаляють хірургічним шляхом або за допомогою лазера.

Меланомонебезпечні невуси спочатку досліджують з залученням онколога. Видалення відбувається за показаннями і після вивчення всіх можливих ризиків.

Основные 4 признаки меланомы

Симптоми і причини появи новоутворень

Найчастіше поява шкірних новоутворень не має певних причин. Такі пухлини спровоковані спонтанними процесами в організмі, але також вони можуть з’являтись через генетичну схильність.

Головною ознакою неоплазії є безболісна поява ущільнення. Його розмір залежить від виду новоутворення, а також від місця розташування. Більш конкретних зовнішніх ознак, які відрізняли б доброякісну пухлину від злоякісної медицина поки не виявила. Існує ризик, того що в доброякісному утворення може приховуватись злоякісна пухлина. Тому при виявленні ущільнень на шкірі, фахівці рекомендують його якомога швидше обстежити в клініці. Детальніше про діагностику шкірних неоплазій (дерматоскопія) читайте у відповідному розділі.

Показання до видалення шкірних новоутворень

Видалення доброякісних новоутворень шкіри - це пластична операція, яка має свої показання:

 • поява дефектів на шкірі;
 • збої в роботі організму через дефект;
 • незадоволеність пацієнта своїм зовнішнім виглядом;
 • механічне пошкодження новоутворення.

Протипоказання до видалення шкірних новоутворень

Як і будь-який вид пластичних операцій, видалення новоутворень має свої протипоказання, серед яких:

 • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
 • алергія на лікарських препарати, що будуть використовуватись;
 • вагітність і період лактації;
 • схильність до утворення келоїдних рубців;
 • небезпечне для видалення розташування новоутворення.

 

Консультаційна підтримка фахівця

Наша сучасна клініка дає можливість майбутнім пацієнтам домогтися бажаного результату у вдосконаленні свого тіла чи обличчя Для того, щоб шкіра була сяючою і чистою, можна випробувати безліч методів, як медичних, так і народних, але, що стосується доброякісних новоутворень, краще все ж звернутися до досвідчених фахівців. Співробітники клініки забезпечать Вам комфортні умови проходження діагностики, операції та післяопераційного періоду.

Відео видалення новоутворень шкіри

Подробиці та ціни

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про видалення доброякісних новоутворень в клініці «Nove Tilo». Також Ви можете ознайомитися з відгуками про проведення цієї процедури та про інші послуги нашого медичного центру.

Подробиці

Тривалість сеансу – до 40 хвилин

Знеболення – місцеве

Видалення новоутворень шкіри: ціни

Вартість видалення новоутворень шкіри варіюється від $10 до $500

Операція Ціна, у.е.
Видалення ліпоми, атероми (одна), кожна наступна (-50%) 100 у.е.
Видалення ксантелазми (до 5 мм) від 200 до 300 у.е.
Видалення ксантелазми (от 5 мм) 500 у.е.
Лазерне видалення бородавок, папілом (за одну) 10 у.е.
Лазерне видалення бородавок, папілом до 3 шт. включно 30/шт. у.е.
Лазерне видалення бородавок, папілом до 5 шт. включно 20/шт. у.е.
Лазерне видалення бородавок, папілом більше 5 шт. включно 10/шт. у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів.

Додаткові витрати

Послуга Ціна, у.е.
Скорочене обстеження перед операцією під місцевою анестезією 50 у.е.
Повне обстеження перед операцією під наркозом 75 у.е.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.е.
Додаткова година наркозу 100 у.е.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.е.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием