Збільшення грудей в Києві (Маммопластика): ціна операції, відгуки, фото

Мамопластика: збільшення грудей за допомогою імплантів

Збільшувати груди жінки намагались ще задовго до появи пластичної хірургії. Використовувались різні хитрощі в деталях гардеробу для створення ілюзії. Тому не дивно, що в 50-60-х роках минулого століття почалось різке зростання попиту на протезування грудей синтетичними матеріалами, а на початку 1970-х років з’явились перші грудні імпланти з силікону. Поступово з часом та вдосконаленням медичних технологій, імпланти почали використовувати не тільки з естетичних причин, а й за медичними показаннями. Наприклад, для відновлення грудей після проведення мастоектомії (хірургічної операції з видалення молочної залози).

Вас не влаштовує розмір і форма бюсту? Бажаєте мати ідеальні груди? Запишіться на індивідуальну консультацію до фахівця нашої клініки і Ви отримаєте те, про що давно мріяли!

Результати

 • Бажаний об’єм і форма грудей;
 • Відновлення пружності бюста;
 • Підвищена самооцінка;
 • Красиві та здорові груди.

Подробиці про процедуру збільшення грудей

Що таке збільшення грудей? Це одна з пластичних операцій з мамопластики, яка полягає в зміні форми, а також в збільшенні розміру молочних залоз. Існує два основних способи збільшення грудей:

Варто відзначити, що збільшення грудей за допомогою силіконових імплантів - це одна з найпопулярніших хірургічних процедур у пластичній медицині на сьогоднішній день.

Консультація перед процедурою збільшення грудей

Для того, щоб вибрати варту довіри клініку для проведення процедури зі збільшення грудей, необхідно зіставити два фактори: репутацію медичного закладу та кваліфікацію його фахівців. Саме від них буде залежати якість результату. Спільно з пластичним хірургом обраної клініки майбутня пацієнтка має визначити:

 • марку імплантів;
 • їх форму і об'єм;
 • спосіб їх розташування;
 • вид операційного доступу.

Звичайно, кожній жінці, яка зважилася на збільшення молочних залоз, часто здається, що чим більшим в результаті буде розмір грудей, тим краще, але варто пам'ятати: компетентний пластичний хірург завжди ставить в пріоритет здоров'я пацієнтки! І тому буде пропонувати варіанти імплантів, які відповідають природним пропорціям. Це дозволить зберегти гармонійність та жіночність тіла і не буде створювати надмірного навантаження на хребет і внутрішні органи.

Якість сучасних імплантів

Тема безпеки силіконових імплантів завжди викликала багато питань і породила чимало домислів. Тим часом, форми і наповнювачі імплантів постійно удосконалюються. У центрі пластичної та естетичної медицини «Nove Tilo» в Києві використовуються найсучасніші матеріали і обладнання для збільшення грудей. Перш ніж іти на ендопротезування молочних залоз, слід дізнатися про нього більше.

Основні характеристики грудних імплантів:

1. Об’єм

Залежить від побажань, а також індивідуальних особливостей і будови фігури пацієнтки. Ідеальний варіант - збільшення грудей на 2 розміри. При вживленні занадто великого імплантату можуть виникнути атрофічні процеси в тканинах залози.

2. Форма

Головне завдання пластичного хірурга полягає в тому, щоб хірургічно збільшені груди максимально відповідали природним формам тіла. Тому форма імплантів грає важливу роль. Вони бувають круглої і анатомічної форми (краплеподібні):

 • круглі імпланти дозволяють надати зоні декольте привабливу опуклість, немає ризику ротації (повороту) імпланту;
 • краплеподібні імпланти надають більшої реалістичності і природності бюсту, не викликаючи підозр про проведення операції.

3. Наповнювач

Сьогодні використовуються 3 основних наповнювача для імплантів:

Фізіологічний розчин

Імпланти з таким наповнювачем називають сольовими або саліновими (від англ. Saline), оскільки всередині вони наповнені 0,9% сольовим фізіологічним розчином. Сольові ендопротези дозволяють проводити операцію через менший розріз, забезпечуючи відсутність неприємних ускладнень. Такий імплант більше розтягує шкіру і робить її тонкою. На жаль, з часом, вони втрачають форму і потребують заміни.

Біогель (карбоксиметилцелюлоза - КМЦ)

Цей матеріал вважається одним з найбезпечніших і натуральних наповнювачів. Біогель - це природний полімер, що отримується з целюлози. Його основна властивість - здатність розсмоктуватися і розпадатися в тканинах на окремі компоненти, які добре засвоюються організмом при пошкодженні оболонки імпланту.

В'язкий когезивний гель

Спеціальний в'язкий когезивний гель - це найбільш використовуваний наповнювач для виробництва відомих марок грудних ендопротезів. Безперечною перевагою цього матеріалу є желеподібна структура, яка надає грудям реалістичну м'якість і зберігає стабільну форму.

Переваги когезивного гелю:

 • не шкодить організму;
 • довговічний у використанні;
 • має «ефект пам'яті» і залишається на місці навіть при розриві оболонки.

4. Оболонка

Від вибору оболонки грудного імпланту залежить формування навколо нього капсулярної контрактури, а також ймовірність ротації. Розрізняють два види оболонок грудних імплантів:

 • гладку;
 • текстуровану.

Для запобігання виникнення капсулярної контрактури краще обирати текстуровану оболонку.

5. Виробник

Для гарантовано хорошого результату імпланти повинні бути виготовлені сертифікованим виробником. В іншому випадку, довговічність результату після операції знижується в кілька разів і несе ризик для здоров'я пацієнтки.

Виробниками імплантів, що сертифіковані міністерством охорони здоров'я на території України, є такі компанії:

 • McGhan (Inamed, Allergan, Natrelle);
 • Polytech;
 • Mentor;
 • Arion.

Всі сертифіковані виробники дають довічну гарантію на силіконові імпланти власного виробництва.

Види доступів для розміщення імплантів

I. Субмамарний або інфрамамарний (під груддю)

Це найперший вид хірургічного доступу до молочної залози, використаний для збільшення грудей. Розріз розташовується в ділянці субмамарної складки (складки під груддю). Довжина шва зазвичай складає 4-5 см. У цього методу є свої недоліки і переваги:

Плюси методу:

 • безпека - дозволяє створити простір для розміщення імпланту під максимальним візуальним контролем;
 • найшвидший у виконанні.

Мінуси методу:

 • залишається видимий слід від шва.
Субмаммарный или инфрамаммарный (под грудью)

II. Трансаксилярний (через пахву)

Розріз для такого виду доступу виконується в ділянці пахвової ямки. Цей спосіб імплантації передбачає використання ендоскопа для ретельного візуального контролю проведення операції. Плюси і мінуси цього способу:

Плюси методу:

 • не зачіпається тканина молочної залози;
 • слід від розрізу стає непомітним в природній пахвовій складці.

Мінуси методу:

 • складний для установки краплеподібних імплантатів.

III. Периареолярний або трансареолярний (через ареолу)

Розріз виконується по нижньому краю ареоли. Післяопераційний рубець через деякий час стає практично непомітним. Цей спосіб також має свої плюси та мінуси:

Плюси методу:

 • дозволяє встановити імпланти будь-якого типу як під молочну залозу, так і під грудний м'яз;
 • дозволяє об’єднати збільшення з підтяжкою грудей (якщо вони опустились).

Мінуси методу:

 • ризик частково пошкодити деякі протоки молочної залози.
Периареолярный или трансареолярный (через ареолу)

IV. Трансумбілікальний (через пупок)

Доступ до молочних залоз забезпечується розрізом на верхній півокружності пупка, через який хірург формує довгий тунель для установки грудних імплантів.

Плюси методу:

 • сліди від хірургічного втручання непомітні;
 • тканина молочної залози не зачіпається.

Мінуси методу:

 • дозволяє встановлювати тільки круглі імплантати, наповнені фізіологічним розчином.

Відео операції збільшення грудей через інфрамамарний доступ

Можливі ускладнення після операції

1. Капсулярна контрактура

Капсулярна контрактура грудей –й – це формування навколо встановленого імпланту щільної фіброзної тканини, що може здавлювати і деформувати ендопротез, а на пізніх стадіях викликати больові відчуття в ділянці молочних залоз. Утворення такої фіброзної оболонки - це природній специфічний захисний механізм організму на потрапляння в нього сторонніх предметів, проте з часом ця капсула може стати надмірно щільною, стискати імплант, викликаючи його деформацію і навіть розрив.

Виділяють чотири стадії капсулярної контрактури:

I - фіброзна капсула навколо імпланту тонка і еластична, область навколо ендопротезу м'яка на дотик і зовні не відрізняється від здорових тканин;

II - щільність оболонки помітно збільшена, краї ендопротезу відчутні при пальпації, проте помітної деформації ще немає;

III - капсула навколо імпланту істотно ущільнена, контури ендопротезу помітні та відчутні, груди деформовані, відчувається дискомфорт;

IV - фіброзна оболонка тверда та нееластична, деформація грудей сильно виражена. У пацієнток посилюються дискомфорт і больові відчуття в молочних залозах, особливо при їх пальпації.

Лише III и IV  ступені розвитку капсульної контрактури потребують оперативного втручання.

Усунення: використання імплантів з текстурованою поверхнею в рази зменшує ймовірність появи таких ускладнень.

2. Гематома

Скупчення крові біля простору для імпланту або безпосередньо в ньому. Таке ускладнення може виникнути в результаті пошкодження під час операції судин, стрибків артеріального тиску, порушення функції згортання крові, прийому антикоагулянтів незадовго до мамопластики і т.п.

Усунення: для профілактики встановлюється дренаж і одягається компресійна білизна. У разі її виникнення і для перешкоджання подальшого розвитку, вживаються такі заходи: лежаче положення, прикладання льоду, застосування препаратів, що знижують тиск (якщо він підвищений) або підвищують згортання крові. Наступні дії спрямовані на усунення гематоми шляхом дренування.

3. Серома

Серома (асептичне запалення) – це бурхлива реакція оточуючих тканин на імплант, що виражається скупченням навколо нього серозної рідини. Трапляється рідко. Основні причини виникнення:

 • фізичні навантаження і відмова від компресійного білизни на ранніх етапах після проведення операції по збільшенню грудей;
 • наявність прихованої субклінічної інфекції в організмі.

Усунення: евакуація рідини, що скупчилась навколо імпланту, шляхом установки дренажу, для запобігання інфекціям призначаються антибіотики.

4. Келоїдні рубці

 • Келоїдний рубець - надмірне розростання грубої сполучної тканини на місці операційного шва (негарний шрам). Причина - особливості реакції організму на травму.

Схильність до їх утворення хірурги намагаються визначити до операції, в процесі збору анамнезу. У разі виявлення схильності до келоїдних рубців, проводиться додаткова гормональна терапія.

5. Втрата чутливості в ділянці сосків

 • подібне ускладнення пов'язане з пошкодженням міжреберних нервів під час операції;
 • є ймовірність, що нервове волокно анатомічно перебуває саме в ділянці установки імпланту.

Усунення: з часом відновлюється повністю або частково.

Показання і протипоказання до збільшення грудей:

Показання

Основним показанням до мамопластики найчастіше є невдоволення жінки зовнішнім виглядом своїх грудей, але є і ряд медичних причин до її збільшення:

 • асиметрія молочних залоз;
 • вікові зміни грудей;
 • опущення молочних залоз після вагітності і грудного вигодовування;
 • наслідки попередньої пластики;
 • відновлення грудей після мастектомії (видалення молочних залоз).

Протипоказання

Існує ряд причин, які не дозволяють виконувати ендопротезування молочних залоз. Все залежить від стану здоров'я пацієнтки і наявності таких тимчасових перешкод:

 • проблеми зі згортанням крові;
 • наявність інфекційних процесів в організмі;
 • при важких хронічних захворюваннях;
 • до досягнення 18 років або при затримці статевого розвитку (операцію відкладають);
 • вагітність, період лактації, пологи менше року тому;
 • відносне протипоказання - схильність до келоїдних рубців.

 

 

Консультаційна підтримка фахівця. Бажаєте ідеальний бюст?

Фахівцям нашої клініки немає рівних у своїй справі! На першому ж прийомі Ви переконаєтеся, що ми виконуємо свою роботу краще, ніж будь-хто: ми розповімо все, що стосується збільшення грудей, порекомендуємо те, що підкреслить Вашу індивідуальність і змоделюємо результат операції ще до її проведення!

Фото ДО і ПІСЛЯ збільшення грудей

 

Подробиці та ціни

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про збільшення грудей в клініці «Nove Tilo».

Подробиці

Тривалість операції - 2-3 години

Наркоз – загальний

Стационар – 1-2 доби

Реабилитация – 2-3 тижні

Збільшення грудей: ціни

Ціна варіюється від $900 до $3200

Операція Ціна, у. е.
Збільшення грудей від 1800 до 3200 у.е.
Реендопротезування 1 сторона 900 у.е.
Хірургічне видалення гелю: 1 сторона 1000 у.е.
Переглянути всі ціни  

Додаткові витрати

Послуга Ціна, у.е.
Скорочене обстеження перед операцією під місцевою анестезією 50 у.е.
Повне обстеження перед операцією під наркозом 75 у.е.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.е.
Додаткова година наркозу 100 у.е.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.е.
Імпланти від 1100 до 2000 у.е.
Компресійна білизна 110 у.е.

В ціну не входить вартість імплантів, наркоз, перебування в стаціонарі, компресійна білизна та передопераційний пакет аналізів.

Наш центр використовує тільки сучасне обладнання, імпланти та матеріали, виготовлені іноземними компаніями з позитивною репутацією. Спеціалісти допоможуть підібрати найкраще рішення для Ваших грудей. Приходьте на консультацію та ставайте ще прекраснішими! Спеціально для Вас – прийнятні ціни.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием