Збільшення губ в Києві: пластика губ (хейлопластика). Ціни, відгуки, фото

Хейлопластика: Методи збільшення форми та об'єму губ

Губи – одна з найпомітніших рис обличчя, на яку в першу чергу звертають увагу оточуючі. Тому й ця процедура настільки популярна серед жінок.

В сучасній пластичній хірургії давно розвивається напрямок хейлопластики, який включає в себе як операційні, так і безопераційні методи корекції.

Хочете мати привабливі пухкі губи? Фахівці клініки «Nove Tilo» в Києві досконало оволоділи усіма традиційними і новітніми методами корекції форми та об'єму губ і готові допомогти зробити ваші уста ідеальними ...

Результати

 • Корекція контурів губ
 • Виправлення асиметрії
 • Надання губам об'єму

Подробиці про хейлопластику

Що таке хейлопластика?

Це вид пластичної операції зі зміни форми та розміру верхньої або нижньої губи, а також корекції вроджених або набутих дефектів губ. За допомогою хейлопластики можна не тільки збільшити губи, а й прибрати частину мімічних зморшок в області рота.

Методи хейлопластики

Серед всього різноманіття методів зі збільшення та корекція губ виділяють операційні та безопераційні методики:

Операційні методики збільшення губ

V-Y пластика. Це одна з традиційних методик пластики губ, що має постійний ефект. Спочатку ця техніка використовувалась для перерозподілу тканин з метою приховати сліди інших хірургічних втручань або прибрати вродженні дефекти.

Цей вид хейлопластики використовують для збільшення обсягу червоної ділянки губи (верміліон), через «виворіт» внутрішньої поверхні губи назовні. V-Y пластика проводиться шляхом розсічення губи у вигляді V з подальшим ушиванням розрізів в формі Y.

Пластика верхньої губи методом Булхорн. Під час пластичної операції з використанням методу Булхорн проводиться висічення невеликої ділянки тканин біля основи носа і за рахунок підтягування верхньої губи відбувається візуальне збільшення обсягу. Щоб дізнатися докладніше про хейлопластику методом Булхорн перейдіть у відповідний розділ.

Хейлопластика методом «Париж». Цей метод базується на V-Y техніці, але захоплює зони двох областей губ (вертикальної і горизонтальної), що дозволяє домогтися ефекту «пухлості» губ. Як доповнення, за допомогою корекції губ методом "Париж" можна змінити контур губ.

Установка губних імплантів. Ендопротезування губ дуже популярне серед пацієнтів, у яких спостерігається значна нестача об’єму губ. Цей вид хейлопластики включає використання як штучних силіконових імплантів, так і виготовлених з власних тканин самого пацієнта, що виключає відторгнення або інші негативні наслідки.

Безопераційні методики збільшення губ

Ліпофілінг губ. Одна з найпоширеніших процедур зі збільшення губ, що дозволяє за один сеанс помітно збільшити об’єм губ і змінити їх форму. Вона проводиться шляхом введення підготовленої жирової тканини пацієнта і вважається найменш травматичної технікою хейлопластики. Дізнатись детальніше про ліпофілінг Ви можете відповідному розділі.

Установка мезониток. Це новітня методика з безопераційного збільшення і ліфтингу губ, полягає у постановці косметичних мезониток. Така методика значно омолоджує обличчя і зону рота за допомогою формування каркасу з біологічно сумісних ниток. З часом вони розсмоктуються і формують природній привабливий контур губ. Більш детально про використання мезониток і ниткову підтяжку обличчя Ви дізнаєтесь у відповідному розділі.

Збільшення губ препаратами на основі гіалуронової кислоти. Найпоширеніший, на сьогоднішній день, безопераційний метод – ін’єкційна методика збільшення губ препаратами на основі гіалуронової кислоти або контурна пластика. Наповнення губ філлерами дозволяє не тільки збільшити об’єм і відкоригувати форму, а й омолодити обличчя, усуваючи мімічні зморшки. Існує дві основні техніки контурної пластики губ:

 • Заповнення контуру губ
 • Техніка «Паризьких губ» або проведення вертикальних ін’єкцій.

Щоб дізнатися докладніше про контурну пластику перейдіть у відповідний розділ.

Медичні показання і протипоказання до хейлопластики

Показання до збільшення губ

Існує ряд причин, через які пацієнти вдаються до пластики губ:

 • бажання збільшити об’єм губ і надати їм пухкості;
 • змінити форми і контуру губ, а в більш складних випадках – прибрати асиметрію верхньої чи нижньої губи або зробити непомітними певні недоліки на обличчі;
 • омолодити чи усунути вікові зміни на губах (ознаки старіння).

Протипоказання до збільшення губ

Спеціалісти виділяють певні протипоказання, при наявності яких не рекомендовано проводити збільшення губ:

 • період вагітності та лактації;
 • порушення коагуляції (зсідання крові);
 • незагоєні пошкодження губ;
 • цукровий діабет на стадії декомпенсації;
 • запальні процеси в зоні втручання (акне, герпес);
 • підвищена чутливість до препаратів чи матеріалів.

 

Консультаційна підтримка спеціаліста: дізнайтесь, якими принадними можуть стати Ваші губи!

Якщо Ви хочете зробити губи більш пухкими або виправити вроджені чи набуті недоліки, то це чудова нагода звернутись за консультацією до фахівців клініки «Nove Tilo», котрі підкажуть, як ефективно і безпечно збільшити губи (враховуючи особливості організму). Ми пропонуємо різні методи хейлопластики, щоб Ви могли обрати той, яким зможете комфортно для себе змінити форму чи об’єм губ, а, отже, отримати бажаний результат і зовнішній вигляд.

 

Подробиці та ціни

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про пластику і збільшення губ в клініці «Nove Tilo» в Києві.

Подробиці

Тривалість операції – до 40 хвилин

Наркоз – місцева анестезія або загальний наркоз

Реабілітація (залежить від методу) – від 2-х годин до 2-х днів

Збільшення губ: ціни

Ціна варіюється від $300 до $700

Операція Ціна, у. е.
Видалення біогелю з однієї губи 500 у.е.
Пластика губ методом Булхорн 700 у.е.
Контурна пластика губ препаратом гіалуронової кислоти (1 мл) 300 у.е.
Пластика губ методом VY 700 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів.

Додаткові витрати

Послуга Ціна, у.е.
Скорочене обстеження перед операцією під місцевою анестезією 50 у.е.
Повне обстеження перед операцією під наркозом 75 у.е.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.е.
Додаткова година наркозу 100 у.е.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.е.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием