Час роботи: з 9:00 до 20:00 (пн - сб)
Київ, Поділ, вул. Щекавицька 9а +380 67 61-46-45-2
NoveTilo

Загальна хірургія

Загальна хірургія - розділ хірургії, що включає діагностику та оперативне лікування захворювань шкіри, органів травного тракту (стравоходу, шлунка, тонкої і товстої кишки, підшлункової залози, жовчного міхура, печінки і жовчовивідних шляхів), гриж. Також загальна хірургія працює з патологіями м'яких тканин, проводить хірургічні операції на щитовидній залозі, кровоносних судинах. Перелік послуг клініки загальної хірургії Nove Tilo.

 

Операції

Загальна хірургія: цілі та завдання

 

Загальна хірургія - це медичний напрямок, що об'єднує в собі діагностику і оперативне лікування органів черевної порожнини, печінки, жовчовивідних шляхів, щитовидної залози, кровоносних судин, шкіри (видалення доброякісних новоутворень, корекція рубців і шрамів).

До основних її завдань належать:

  • виявлення хвороби;
  • проведення відкритого оперативного втручання або малоінвазивної операції (без хірургічних розрізів);
  • медикаментозна терапія в реабілітаційний період.

Цілі загальної хірургії: усунути патологію, позбавити пацієнта від обтяжливих симптомів, відновити повноцінну життєдіяльність органів.

Взаємозв'язок приватного з цілим

Організм людини - це єдина складна система, де захворювання одного органу тягне за собою збій у функціонуванні інших.

Наприклад, щитовидна залоза регулює обмінні процеси в організмі, відповідає за роботу центральної нервової системи і психіки, репродуктивну функцію, регулює баланс білків, вуглеводів, жирів, мінералів.

Патології щитоподібної залози порушують життєдіяльність багатьох систем, тому так важливо вчасно виявити проблему, провести необхідну медикаментозну терапію або хірургічне втручання.

Така поширена хвороба, як варикоз - НЕ естетичний дефект, а серйозна патологія, яка може привести до інсульту, інфаркту, тромбофлебіту і ін. У загальній хірургії для лікування варикозної хвороби застосовується венектомія (флебектомія) і ЕЛКВ - безпечний, ефективний метод лікування лазером, без розрізів.

Наявність каменів в жовчному міхурі або жовчних шляхах негативно впливає на функціонування всього шлунково-кишкового тракту і без своєчасного оперативного втручання може призвести до тяжких ускладнень.

Грижовоговипинання передньої черевної стінки довгий час може не турбувати, але в разі утиску грижового вмісту може призвести до невідкладної операції. Важливо стежити за своїм здоров'ям і вчасно проводити профілактику і лікування на ранній стадії захворювання. Детальніше про лікування гриж живота читайте в статті.

Переваги клініки загальної хірургії Nove Tilo

Звертаючись до клініки, ви гарантовано отримаєте:

  • консультування, діагностику та лікування кваліфікованими лікарями вищої категорії, з великим досвідом роботи;
  • допомога турботливого, грамотного медперсоналу на обох етапах лікування - в підготовчому періоді (перед операцією) та реабілітаційному (після хірургічного втручання);
  • доступну вартість послуг.

Діагностика, анестезія і операції проводяться за допомогою найсучаснішого обладнання та хірургічних матеріалів, що мають необхідні сертифікати. Для лікування використовуються інноваційні технології та передові методики в сфері загальної хірургії.

Наші контакти

Адреса:

Київ, Поділ, вул.Щекавицька 9а

Графік роботи:

пн-сб 9:00 - 20:00

Зв'яжіться з допомогою месенджерів:

Наші контакти

© 2016 - 2022 Nove Tilo клініка пластичної хірургії, лор хірургії та естетичної медицини в Києві, Україна. Всі права захищені.

Записатися на прийом
click fraud detection